")); });
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 14.11.2019, 07:44

Загальноосвітня школа I-III ступенів №5 Козятинської міської ради Вінницької області

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 124
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Конкурс імені Тараса Шевченка І етап

 

Результати проведення І етапу мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

 

                                                                           5 клас

Місце

 

   Прізвище, ім’я учня

 

   Клас

    Кількість  

       балів

   (max 24 б.)

  Прізвище, ім’я по

   батькові вчителя

   І

 Зелінська Софія

 5-Б

 23 б.

 Білокур Л.М.

  ІІ

 Ружицька Марія

 5-А

 19,5 б.

 Марченко Л.С.

  ІІІ

 Мархайчук Марія

 5-А

 13 б.

 Марченко Л.С.

 

 Вакуленко Уляна

 5-А

 9 б.

 Марченко Л.С.

                                                    

                                                                           6 клас

 Місце

 

   Прізвище, ім’я учня

 

 Клас

    Кількість  

       балів

  (max 24 б.)

 

 Прізвище, ім’я по

 батькові вчителя

   І

 Кардаш Ангеліна

6-А

19,5 б.

 Білокур Л.М.

  ІІ

 Цабак Анна

 6-Б

 19 б.

 Марченко Л.С.

  ІІІ

 Грубік Єлизавета

 6-Б

 18 б.

 Марченко Л.С.

 

 Венжик Ольга

 6-Б

 16 б.

 Марченко Л.С.

 

 Приймачук Каріна

 6-Б

 14 б.

 Марченко Л.С.

 

 Мережук Анастасія

 6-А

 13,5 б.

 Білокур Л.М.

 

 Мосюйда Олена

 6-Б 

 13,5 б.

 Марченко Л.С.

 

 Корж Дмитро

 6-А

 13 б.

 Білокур Л.М.

 

 Говорухін Ігор

 6-А

 12 б.

 Білокур Л.М.

 

 Луценко Кирило

 6-А

 10,5 б.

 Білокур Л.М.

                                                   

                                                                            7 клас

Місце

 

   Прізвище, ім’я учня

 

 Клас

    Кількість  

        балів

   (max 24 б.)

 

 Прізвище, ім’я по

  батькові вчителя

   І

 Янчук Яна

 7-А

 17 б.

 Мартинюк Т.В.

  ІІ

 Горобець Марія

 7-Б

 16,1 б.

 Мальцева О.В.

  ІІ

 Цьох Анастасія

 7-А

 15,85 б.

 Мартинюк Т.В.

  ІІІ

 Фалдіна Дар’я

 7-А

 14,6 б.

 Мартинюк Т.В.

  ІІІ

 Лопатюк Анастасія

 7-А

 14,25 б.

 Мартинюк Т.В.

 

 Кирилова Дар’я

 7-Б

 12,3 б.

 Мальцева О.В.

 

 Почтар Ольга

 7-Б

 10 б.

 Мальцева О.В.

 

 Кримовська Єлизавета

 7-А

 9,75 б.

 Мартинюк Т.В.

 

 Кара Лілія

 7-Б

 9,5 б.

 Мальцева О.В.

                                                    

                                                    

                                                                        8 клас

Місце

 

   Прізвище, ім’я учня

 

 Клас

    Кількість  

       балів 

  (max 24 б.)

 

 Прізвище, ім’я по

   батькові вчителя

   І

 Лобозінська Дар’я

 8-А

 15 б.

 Білокур Л.М.

  ІІ

 Кукайло Каріна

 8-А

 13,5 б.

 Білокур Л.М.

  ІІІ

 Бережнюк Юлія

 8-Б

 12,5 б.

 Мартинюк Т.В.

  ІІІ

 Зарудна Ярослава

 8-Б

 12,5 б.

 Мартинюк Т.В.

 

 Скрипник Олена

 8-Б

 12 б.

 Мартинюк Т.В.

                                                    

                                                                       9 клас

 Місце

 

   Прізвище, ім’я учня

 

 Клас

    Кількість  

        балів

   (max 24 б.)

 

  Прізвище, ім’я по

   батькові вчителя

   І

 Никитюк Ганна

 9-Б

 20,8 б.

 Мартинюк Т.В.

  ІІ

 Ліщук Анастасія

 9-Б

 20 б.

 Мартинюк Т.В.

  ІІІ

 Куліш Катерина

 9-Б

 19,4 б.

 Мартинюк Т.В.

  ІІІ

 Радецька Анастасія

 9-А

 19 б.

 Мальцева О.В.

 

 Ольбішевська Юлія

 9-А

 18,3 б.

 Мальцева О.В.

 

 Кашперовецький Андрій

 9-А

 17,5 б.

 Мальцева О.В.

                                                    

                                                                       10 клас

 Місце

 

   Прізвище, ім’я учня

 

 Клас  

   Кількість  

       балів

 (max 24 б.)

 

  Прізвище, ім’я по

   батькові вчителя

   І

 Цимборович Лідія

 10-А

 13,75 б.

 Мальцева О.В.

  ІІІ

 Якименко Яна

 10-А

 10,5 б.

 Мальцева О.В.

 

 Кесарчук Ірина

 10-А

 8,75 б.

 Мальцева О.В.

 

 Шпатківська Марія 

 10-А

 8,75 б.

 Мальцева О.В.

 

 Шпіговський Андрій

 10-А

 8,5 б.

 Мальцева О.В.

 

 Білокур Андрій

 10-А

 8 б.

 Мальцева О.В.

                                                  

                                                                           11 клас

 Місце

 

   Прізвище, ім’я учня

 

  Клас

   Кількість  

      балів

   (max 24 б.)

 

  Прізвище, ім’я по

   батькові вчителя

   І

 Ткачук Марія

 11-А

 18,6 б.

 Кронівець Г.Л.

  ІІІ

 Коваль Максим

 11-А

 11,7 б.

 Кронівець Г.Л.

  ІІІ

 Мережук Богдан

 11-А

 11,5 б.

 Кронівець Г.Л.

  ІІІ

 Кирилюк Антон

 11-А

 11,2 б.

 Кронівець Г.Л.

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites

  • Copyright MyCorp © 2019
    uCoz