")); });
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 14.11.2019, 08:28

Загальноосвітня школа I-III ступенів №5 Козятинської міської ради Вінницької області

Меню сайту
Наше опитування
Ваш улюблений шкільний предмет:
Всього відповідей: 179
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Призери ІІ етапу (міського) предметних олімпіад

 

Українська мова та література

1. Кардаш Ангеліна - 7-А - Білокур Л.М. - ІІІ м.

2. Корж Дмитро - 7-А - Білокур Л.М. - ІІІ м.

3. Горобець Марія - 8-Б - Мартинюк Т.В., Мальцева О.В. - І м.

4. Войтов Дмитро - 8-А - Мартинюк Т.В. - ІІ м.

5. Лопатюк Анастасія - 8-А - Мартинюк Т.В. - ІІ м.

6. Цьох Анастасія - 8-А - Мартинюк Т.В. - ІІІ м.

7. Скрипник Олена - 9-Б - Мартинюк Т.В. - ІІІ м.

8. Куліш Катерина - 10-А - Мартинюк Т.В. - ІІІ м.

9. Ліщук Анастасія - 10-А - Мартинюк Т.В. - ІІІ м.

10. Павлюк Олексій - 11-А - Мальцева О.В. - ІІ м.

 

Математика

1. Атрошко Роман - 6-А - Тимощук Г.М. - І м.

2. Березенський Богдан - 6-А - Тимощук Г.М. - ІІ м.

3. Зелінська Софія - 6-Б - Тимощук Г.М. - ІІ м.

4. Луценко Кирило - 7-А - Огірчук Г.М. - ІІ м.

5. Кашперовецький Данило - 7-А - Огірчук Г.М. - ІІІ м.

6. Павлюк Олексій - 11-А - Огірчук Г.М. - І м.

 

Англійська мова

1. Горобець Марія - 8-Б - Мочалова Н.Ф. - І м.

2. Безбах Анатолій - 10-А - Козаченко О.О. - ІІ м.

3. Муляр Максим - 10-А - Козаченко О.О. - ІІІ м.

 

Біологія

1. Войтов Дмитро - 8-А - Верета Ю.З. - ІІ м.

2. Шахін Нізар - 9-А - Никитюк О.В. - ІІ м.

3. Левчук Ігор - 11-А - Никитюк О.В. - ІІ м.

 

Хімія

1. Луценко Кирило - 7-А - Верета Ю.З. - ІІ м.

2. Кардаш Ангеліна - 7-А - Верета Ю.З. - ІІІ м.

3. Якименко Яна - 11-А - Верета Ю.З. - ІІІ м. 

 

Історія

1. Куліш Катерина - 10-А - Парчевська Н.З. - ІІІ м.

2. Прус Богдан - 10-А - Парчевська Н.З. - ІІІ м.

 

Географія

1. Горобець Марія - 8-Б - Василенко Л.Е. - І м.

2. Войтов Дмитро - 8-А - Василенко Л.Е. - ІІ м.

 

Екологія

1. Мандибура Ірина - 10-А - Верета Ю.З. - ІІ м.

2. Якименко Яна - 11-А - Верета Ю.З. - І м.

 

Інформаційні технології

1. Куліш Катерина - 10-А - Діденко В.С. - ІІІ м.

2. Павлюк Олексій - 11-А - Діденко В.С. - І м.

 

Фізика

1. Мосюйда Олена - 7-Б - Стойко О.О. - І м.

 

Астрономія

1. Куліш Катерина - 10-А - Стойко О.О. - ІІІ м.

 

Економіка

1. Павлюк Олексій - 11-А - Паламарчук К.В. - ІІ м. 

 

Трудове навчання

1. Скрипник Олена - 9-Б - Дрозд Т.Г. - ІІ м.

 

Природознавство

1. Юхимчук Арсен - 4-А - Брухаль О.Е. - І м.

2. Кривенко Дмитро - 4-Б - Українець Л.Б. - ІІ м.

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites

  • Copyright MyCorp © 2019
    uCoz