")); });
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 14.11.2019, 09:05

Загальноосвітня школа I-III ступенів №5 Козятинської міської ради Вінницької області

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 124
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Предметні олімпіади І етап (трудове навчання)

 

    Трудове навчання (дівчата)

    Учитель - Дрозд Т.Г.

1. Цьох Анастасія - 8-А - 55 б. - І м.

2. Маринич Катерина - 8-Б - 53 б. - ІІ м.

3. Лопатюк Анастасія - 8-А - 52 б. - ІІІ м.

4. Нанівська Вікторія - 8-А - 50 б.

5. Фалдіна Дар'я - 8-А - 50 б.

6. Почтар Ольга - 8-Б - 48 б.

7. Сорочинська Діана - 8-Б - 47 б. 

8. Шкрабій Ельвіра - 8-Б - 44 б. 

9. Карпусь Тетяна - 8-Б - 40 б.

10. Кара Лілія - 8-Б - 37 б.

11. Борова Тетяна - 8-Б - 36 б.

12. Баширова Тетяна - 8-А - 34 б.

13. Янчук Яна - 8-А - 33 б.

14. Кримовська Єлизавета - 8-А - 33 б.

15. Бережнюк Юлія - 9-Б - 48 б. - І м.

16. Скрипник Олена - 9-Б - 48 б. - І м.

17. Якимчук Анастасія - 9-Б - 46 б. - ІІ м.

18. Глінська Аліна - 9-Б - 46 б. - ІІІ м.

19. Ілик Олександра - 9-Б - 43 б.

20. Підгерська Ірина - 9-Б - 40 б.

21. Венглюк Ілона - 9-Б - 37 б.

22. Матвійчук Ангеліна - 9-Б - 43 б.

23. Пржевальська Катерина - 9-Б - 42 б.

24. Іванова Дар'я - 9-Б - 35 б.

 

   Трудове навчання (хлопці)

    Учитель - Дембіцький Е.Л.

1. Галінський Роман - 9-А - 18 б. - І м.

2. Путь Володимир - 9-А - 18 б. - І м.

3. Кваша Микола - 9-А - 16 б. - ІІ м.

4. Грицюк Денис - 9-А - 16 б. - ІІ м.

5. Шахін Нізар - 9-А - 13 б. - ІІІ м.

6. Трохимець Антон - 9-А - 11 б.

7. Шостак Олександр - 9-А - 9 б.

8. Постовіт Володимир - 10-А - 18 б. - І м.

9. Берелет Максим - 10-А - 18 б. - І м.

10. Муляр Максим - 10-А - 16 б. - ІІ м.

11. Ящук Віталій - 10-А - 16 б. - ІІ м.

12. Кашперовецький Андрій - 10-А - 14 б. - ІІІ м.

13. Цимбалюк Єгор - 10-А - 14 б. - ІІІ м.

14. Олексюк Олександр - 10-А - 12 б.

15. Прус Богдан - 10-А - 11 б.

16. Крижанівський Дмитро - 11-А - 16 б. - І м.

17. Дрозюк Владислав - 11-А - 16 б. - І м.

18. Білокур Андрій - 11-А - 14 б. - ІІ м.

19. Левчук Ігор - 11-А - 14 б. - ІІ м.

20. Мирін  Микола - 11-А - 12 б. - ІІІ м.

21. Степанюк Олександр - 11-А - 10 б.

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites

  • Copyright MyCorp © 2019
    uCoz