")); });
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 14.11.2019, 08:54

Загальноосвітня школа I-III ступенів №5 Козятинської міської ради Вінницької області

Меню сайту
Наше опитування
Ваш улюблений шкільний предмет:
Всього відповідей: 179
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Предметні олімпіади І етап (фізико-математичний цикл)

   

   Математика

1. Атрошко Дар'я - 5-Б - Тимощук Г.М. - 6 б. - ІІІ м.

2. Хуторна Дар'я - 5-А - Огірчук Г.М. - 3 б.

3. Корчевнюк Артем - 5-Б - Тимощук Г.М. - 2 б.

4. Юхимчук Арсен - 5-А - Огірчук Г.М. - 2 б.

5. Пасічко Софія - 6-А - Огірчук Г.М. - 9 б. - ІІ м.

6. Ковальчук Ірина - 6-А - Огірчук Г.М. - 8 б. - ІІ м.

7. Кесарчук Юрій - 6-А - Огірчук Г.М. - 7 б.

8. Мотін Сергій - 6-А - Огірчук Г.М. - 6 б.

9. Нагорна Юлія - 6-А - Огірчук Г.М. - 6 б.

10. Тураєв Олександр - 6-Б - Тимощук Г.М. - 6 б.

11. Зелінська Софія - 7-Б - Тимощук Г.М. - 15 б. - І м.

12. Атрошко Роман - 7-А - Тимощук Г.М. - 11 б.

13. Березенський Богдан - 7-А - Тимощук Г.М. - 7 б.

14. Топорівський Владислав - 7-А - Тимощук Г.М. - 4 б.

15. Луценко Кирило - 8-А - Огірчук Г.М. - 15 б. - І м.

16. Кардаш Ангеліна - 8-А - Огірчук Г.М. - 11 б. - ІІ м.

17. Ільчук Дар'я - 8-Б - Огірчук Г.М. - 10 б.

18. Мережук Анастасія - 8-А - Огірчук Г.М. - 10 б.

19. Брянська Анна - 8-Б - Огірчук Г.М. - 5 б.

20. Карпук Назар - 8-А - Огірчук Г.М. - 3 б.

21. Горобець Марія - 9-Б - Тимощук Г.М. - 9 б. - ІІ м.

22. Лопатюк Анастасія - 9-А - Тимощук Г.М. - 5 б.

23. Нанівська Вікторія - 9-А - Огірчук Г.М. - 5 б.

24. Кукайло Каріна - 10-А - Якимова Н.І. - 1 б.

25. Цабак Владислав - 10-А - Якимова Н.І. - 1 б.

26. Цимборович Юрій - 10-А - Якимова Н.І. - 1 б.

27. Шахін Нізар - 10-А - Якимова Н.І. - 1 б.

28. Куліш Катерина - 11-А - Тимощук Г.М. - 5 б.

 

   Фізика

    Учитель - Стойко О.О.

1. Березенський Богдан - 7-А - 20 б. - І м.

2. Топорівський Владислав - 7-А - 15 б.

3. Вараниця Кіріл - 7-А - 10 б.

4. Ільчук Дар'я - 8-Б - 35 б. - І м.

5. Кашперовецький Данило - 8-А - 30 б. - ІІ м.

6. Брянська Анна - 8-Б - 29 б. - ІІІ м.

7. Кардаш Ангеліна - 8-А - 28 б.

8. Луценко Кирило - 8-А - 28 б.

9. Марковська Анна - 8-Б - 28 б. 

10. Венглюк Ольга - 8-Б - 26 б.

11. Мережук Анастасія - 8-А - 22 б.

12. Корж Дмитро - 8-А - 20 б.

13. Нанівська Вікторія - 9-А - 20 б. - І м.

14. Кирилова Дар'я - 9-Б - 18 б. - ІІ м.

15. Войтов Дмитро - 9-А - 16 б.

16. Янчук Яна - 9-А - 16 б.

17. Цьох Анастасія - 9-А - 15 б.

18. Лопатюк Анастасія - 9-А - 15 б.

19. Шахін Нізар - 10-А - 25 б. - І м.

20. Путь Володимир - 10-А - 25 б. - ІІ м.

21. Цимборович Юрій - 10-А - 20 б. - ІІІ м.

22. Скрипник Олена - 10-А - 18 б.

23. Бережнюк Юлія - 10-А - 18 б.

24. Куліш Катерина - 11-А - 25 б. - І м.

25. Корнілецька Ольга - 11-А - 10 б.

 

   Астрономія

    Учитель - Стойко О.О.

1. Цьох Анастасія - 9-А - 26 б. - І м.

2. Волкова Каріна - 9-Б - 25 б. - ІІ м.

3. Фалдіна Дар'я - 9-А - 20 б.

4. Кримовська Єлизавета - 9-А - 15 б.

5. Янчук Яна - 9-А - 15 б.

6. Кирилова Дар'я - 9-Б - 13 б.

7. Куліш Катерина - 11-А - 30 б. - І м.

8. Ліщук Анастасія - 11-А - 10 б.

 

   Економіка

1. Муляр Максим - 11-А - Тимощук Г.М. - 15 б. - ІІІ м.

2. Кашперовецький Андрій - 11-А - Тимощук Г.М. - 8 б.

3. Хоменко Вадим - 11-А - Тимощук Г.М. - 5 б.

 

 

 

 


 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites

  • Copyright MyCorp © 2019
    uCoz