")); });
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 14.11.2019, 08:00

Загальноосвітня школа I-III ступенів №5 Козятинської міської ради Вінницької області

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 124
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Предметні олімпіади І етап (фізико-математичний цикл)

 

   Математика

1. Мотін Сергій - 5-А - Огірчук Г.М. - 9 б.

2. Нагорна Юлія - 5-А - Огірчук Г.М. - 5 б.

3. Панасюк Вікторія - 5-Б - Тимощук Г.М. - 5 б.

4. Кулак Артем - 5-А - Огірчук Г.М. - 5 б.

5. Кесарчук Юрій - 5-А - Огірчук Г.М. - 5 б.

6. Безбах Віталій - 5-Б - Тимощук Г.М. - 5 б.

7. Зелінська Софія - 6-Б - Тимощук Г.М. - 15 б. - І м.

8. Березенський Богдан - 6-А - Тимощук Г.М. - 13 б. - ІІ м.

9. Топорівський Владислав - 6-А - Тимощук Г.М. - 13 б. - ІІ м.

10. Атрошко Роман - 6-А - Тимощук Г.М. - 12 б.

11. Луценко Кирило - 7-А - Огірчук Г.М. - 17 б. - І м.

12. Кашперовецький Данило - 7-А - Огірчук Г.М. - 13 б. - ІІ м.

13. Корж Дмитро - 7-А - Огірчук Г.М. - 12 б. - ІІІ м.

14. Кардаш Ангеліна - 7-А - Огірчук Г.М. - 8 б. 

15. Гуменюк Роман - 7-А - Огірчук Г.М. - 8 б.

16. Мережук Анастасія - 7-А - Огірчук Г.М. - 7 б.

17. Говорухін Ігор - 7-А - Огірчук Г.М. - 7 б.

18. Мосюйда Олена - 7-Б - Якимова Н.І. - 4 б.

19. Ільчук Дар'я - 7-Б - Якимова Н.І. - 3 б.

20. Войтов Дмитро - 8-А - Тимощук Г.М. - 20 б. - І м.

21. Нанівська Вікторія - 8-А - Огірчук Г.М. - 20 б. - І м.

22. Лопатюк Анастасія - 8-А - Тимощук Г.М. - 16 б. - ІІ м.

23. Кирилова Дар'я - 8-Б - Огірчук Г.М. - 7 б.

24. Маринич Катерина - 8-Б - Огірчук Г.М. - 3 б.

25. Кашперовецький Андрій - 10-А - Тимощук Г.М. - 4 б.

26. Павлюк Олексій - 11-А - Огірчук Г.М. - 11 б. - ІІ м.

27. Якименко Яна - 11-А - Огірчук Г.М. - 4 б.

     

    Фізика

    Учитель - Стойко О.О.

1. Мосюйда Олена - 7-Б - 28 б. - І м.

2. Мережук Анастасія - 7-А - 22 б. - ІІ м.

3. Кардаш Ангеліна - 7-А - 22 б. - ІІ м.

4. Кашперовецький Данило - 7-А - 21 б. - ІІІ м.

5. Луценко Кирило - 7-А - 21 б. - ІІІ м.

6. Брянська Анна - 7-Б - 20 б. - ІІІ м.

7. Венжик Ольга - 7-Б - 18 б.

8. Корж Дмитро - 7-А - 18 б.

9. Говорухін Ігор - 7-А - 15 б.

10. Діденко Анна - 7-Б - 15 б.

11. Цабак Анна -  7-Б - 15 б.

12. Горобець Марія - 8-Б - 30 б. - І м.

13. Фалдіна Дар'я - 8-А - 27 б. - ІІ м.

14. Кирилова Дар'я - 8-Б - 27 б. - ІІ м.

15. Цьох Анастасія - 8-А - 25 б. - ІІІ м.

16. Маринич Катерина - 8-Б - 24 б.

17. Кримовська Єлизавета - 8-А - 23 б.

18. Лопатюк Анастасія - 8-А - 21 б.

19. Нанівська Вікторія - 8-А - 21 б.

20. Шкрабій Ельвіра - 8-Б - 21 б.

21. Ліпський Денис - 8-Б - 18 б.

22. Кукайло Каріна - 9-А - 20 б. - І м.

23. Ящук Андрій - 9-Б - 19 б. - ІІ м.

24. Шахін Нізар - 9-А - 18 б. - ІІІ м.

25. Путь Володимир - 9-А - 18 б. - ІІІ м.

26. Цимборович Юрій - 9-Б - 16 б.

27. Куліш Катерина - 10-А - 21 б.

28. Гараєв Назар - 10-А - 21 б.

29. Муляр Максим - 10-А - 21 б.

30. Павлюк Олексій - 11-А - 28 б. - І м.

31. Якименко Яна - 11-А - 21 б. - ІІ м.

32. Шпіговський Андрій - 11-А - 15 б. - ІІІ м.

33. Білокур Андрій - 11-А - 15 б. - ІІІ м.

34. Левчук Ігор - 11-А - 13 б.

35. Кесарчук Ірина - 11-А - 13 б.

 

    Астрономія

    Учитель - Стойко О.О.

1. Горобець Марія - 8-Б - 28 б. - І м.

2. Лопатюк Анастасія - 8-А - 27 б. - ІІ м.

3. Фалдіна Дар'я - 8-А - 26 б. - ІІІ м. 

4. Нанівська Вікторія - 8-А - 25 б.

5. Кирилова Дар'я - 8-Б - 25 б.

6. Цьох  Анастасія - 8-А -  24 б.

7. Кримовська Єлизавета - 8-А - 20 б.

8. Кукайло Каріна - 9-А - 25 б. - І м.

9. Куліш Катерина - 10-А - 28 б. - І м.

10. Павлюк Олексій - 11-А - 30 б. - І м.

11. Шпіговський Андрій - 11-А - 20 б. - ІІ м.

12. Білокур Андрій - 11-А - 19 б. - ІІІ м.

 

    Інформаційні технології

    Учитель - Діденко В.С.

1. Куліш Катерина - 10-А - 22 б. - І м.

2. Корнілецька Ольга - 10-А - 20 б. - ІІ м.

3. Ящук Віталій - 10-А - 20 б. - ІІ м.

4. Олексюк Олександр - 10-А - 10 б.

5. Прус Богдан - 10-А - 9 б.

6. Хоменко Вадим - 10-А - 9 б.

7. Павлюк Олексій - 11-А - 23 б.  - І м.

8. Білокур Андрій - 11-А - 8 б.

9. Брезденюк Владислав - 11-А - 7 б.

10. Левчук Ігор - 11-А - 5 б.

 

   Економіка

    Учитель - Паламарчук К.В.

1. Павлюк Олексій - 11-А - 59 б. - ІІ м.

2. Білокур Андрій - 11-А - 35 б.

3. Брянська Іванна - 11-А - 34 б.

4. Груць Валентина - 11-А - 29 б.

5. Якименко Яна - 11-А - 25 б.

6. Кесарчук Ірина - 11-А - 25 б.

7. Брезденюк Владислав - 11-А - 25 б.

8. Левчук Ігор - 11-А - 22 б.

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites

  • Copyright MyCorp © 2019
    uCoz