")); });
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 14.11.2019, 09:03

Загальноосвітня школа I-III ступенів №5 Козятинської міської ради Вінницької області

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 124
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Предметні олімпіади І етап (суспільно-гуманітарний цикл)

 

   Українська мова та література

1. Кардаш Ангеліна - 7-А - Білокур Л.М. - 34,25 б. - І м.

2. Корж Дмитро - 7-А - Білокур Л.М. - 31 б. - ІІ м.

3. Мережук Анастасія - 7-А - Білокур Л.М. - 29,71 б. - ІІ м.

4. Брянська Анна - 7-Б - Марченко Л.С. - 27,21 б. - ІІІ м. 

5. Луценко Кирило - 7-А - Білокур Л.М. - 27,05 б. - ІІІ м.

6. Мосюйда Олена- 7-Б - Марченко Л.С. - 23,86 б.

7. Рудик Аліна - 7-Б - Марченко Л.С. - 23,75 б.

8. Діденко Анна - 7-Б - Марченко Л.С. - 23,51 б.

9. Карпук Назар - 7-А - Білокур Л.М. - 22,65 б.

10. Кашперовецький Данило - 7-А - Білокур Л.М. - 22,55 б.

11. Говорухін Ігор - 7-А - Білокур Л.М. - 21,91 б.

12. Гуменюк Роман - 7-А - Білокур Л.М. - 20,6 б. 

13. Грубік Єлизавета - 7-Б - Марченко Л.С. - 20,56 б.

14. Цабак Анна - 7-Б - Марченко Л.С. - 19,1 б.

15. Карп’юк Єлизавета - 7-Б - Марченко Л.С. - 16,01 б.

16. Горобець Марія  - 8-Б - Мартинюк Т.В., Мальцева О.В. - 34,87 б. - І м.

17. Фалдіна Дар'я - 8-А - Мартинюк Т.В. - 32,88 б. - ІІ м.

18. Нанівська Вікторія - 8-А - Мальцева О.В., Мартинюк Т.В. - 31,85 б. - ІІІ м.

19. Цьох Анастасія - 8-А - Мартинюк Т.В. - 31,83 б. - ІІІ м.

20. Лопатюк Анастасія - 8-А - Мартинюк Т.В. - 31,48 б. - ІІІ м.

21. Войтов Дмитро - 8-А - Мартинюк Т.В. - 31,45 б. - ІІІ м.

22. Кирилова Дар'я - 8-Б - Мальцева О.В. - 24,1 б.

23. Янчук Яна - 8-А - Мартинюк Т.В. - 22,85 б.

24. Кримовська Єлизавета - 8-А - Мартинюк Т.В. - 20,1 б.

25. Сарбаєв Владислав - 8-А - Мартинюк Т.В. - 19,4 б.

26. Хмельовський Владислав - 8-А - Мартинюк Т.В. - 16,75 б.

27. Маринич Катерина - 8-Б - Мальцева О.В. - 14,24 б.

28. Кара Лілія - 8-Б - Мартинюк Т.В., Мальцева О.В. - 13,25 б.

29. Фалдін Олександр - 8-А - Мартинюк Т.В. - 12,95 б.

30. Яворський Богдан - 8-А - Мартинюк Т.В. - 11,85 б.

31. Бережнюк Юлія - 9-Б - Мартинюк Т.В. - 30,27 б. - І м.

32. Зарудна Ярослава - 9-Б - Мартинюк Т.В. - 28,21 б. - ІІ м.

33. Скрипник Олена - 9-Б - Мартинюк Т.В. - 25,25 б. - ІІ м.

34. Кукайло Каріна - 9-А - Білокур Л.М. - 24,33 б. - ІІІ м.

35. Лобозінська Дар'я - 9-А - Білокур Л.М. - 23,16 б. - ІІІ м.

36. Шахін Нізар - 9-А - Білокур Л.М. - 20,05 б.

37. Цабак Владислав - 9-Б - Мартинюк Т.В. - 18,35 б.

38. Цимборович Юрій - 9-Б - Мартинюк Т.В. - 17,3 б.

39.Путь Володимир - 9-А - Білокур Л.М. - 12 б.

40. Галун Катерина - 9-А - Білокур Л.М. - 10,65 б.

41. Ящук Андрій - 9-Б - Мартинюк Т.В. - 10 б.

42. Грицюк Денис - 9-А - Білокур Л.М. - 4,5 б.

43. Ліщук Анастасія - 10-А - Мартинюк Т.В. - 32,85 б. - І м.

44. Куліш Катерина - 10-А - Мартинюк Т.В. - 28,32 б. - ІІ м.

45. Никитюк Ганна - 10-А - Мартинюк Т.В. - 24,78 б. - ІІІ м.

46. Кашперовецький Андрій - 10-А - Мартинюк Т.В., Мальцева О.В. - 19,74 б.

47. Мандибура Ірина - 10-А - Мартинюк Т.В., Мальцева О.В. - 18,87 б.

48. Ковбій Юлія - 10-А - Мартинюк Т.В., Мальцева О.В. - 17,42 б.

49. Федорець Катаріна - 10-А - Мартинюк Т.В., Мальцева О.В. - 15, 55 б.

50. Знов'юк Олена - 10А - Мартинюк Т.В., Мальцева О.В. - 14, 25 б.

51. Хоменко Вадим - 10-А - Мартинюк Т.В., Мальцева О.В. - 11,76 б.

52. Павлюк Олексій - 11-А - Мальцева О.В. - 28,58 б. - І м.

53. Цимборович Лідія - 11-А - Мальцева О.В. - 23,97 б. - ІІ м.

54. Брянська Іванна - 11-А - Мальцева О.В. - 23,29 б. - ІІ м.

55. Кесарчук Ірина - 11-А - Мальцева О.В. - 21,83 б. - ІІІ м.

56. Якименко Яна - 11-А - Мальцева О.В. - 21,58 б. - ІІІ м.

57. Шпіговський Андрій - 11-А - Мальцева О.В. - 18,22 б.

58. Левчук Ігор - 11-А - Мальцева О.В. - 10,75 б.

59. Василюк Віталій - 11-А - Мальцева О.В. - 8,75 б.

60. Білокур Андрій - 11-А - Мальцева О.В. - 8,15 б.

61. Стецюк Дар'я - 11-А - Мальцева О.В. - 7,4 б.

62. Шпатківська Марія - 11-А - Мальцева О.В. - 7,4 б.

63. Степанюк Олександр - 11-А - Мальцева О.В. - 6,42 б.

64. Поліщук Анастасія - 11-А - Мальцева О.В. - 6,0 б.

65. Брезденюк Владислав - 11-А - Мальцева О.В. - 5,0 б.

 

    Англійська мова

1. Горобець Марія - 8-Б - Мочалова Н.Ф. - 115 б. - І м.

2. Лопатюк Анастасія - 8-А - Козаченко О.А. - 72 б. - ІІ м.

3. Нанівська Вікторія - 8-А - Козаченко О.А. - 65 б. - ІІІ м.

4. Путь Володимир - 9-А - Козаченко О.А. - 94 б. - І м.

5. Бережнюк Юлія - 9-Б - Мочалова Н.Ф. - 81 б. - ІІ м.

6. Трохимець Антон - 9-А - Козаченко О.А. - 77 б. - ІІІ м.

7. Пржевальська Катерина - 9-Б - Мочалова Н.Ф. - 77 б. - ІІІ м.

8. Кукайло Каріна - 9-А - Козаченко О.А. - 68 б.

9. Шахін Нізар - 9-А - Козаченко О.А. - 65 б.

10. Цимборович Юрій - 9-Б - Мочалова Н.Ф. - 52 б.

11. Цабак Владислав - 9-Б - Мочалова Н.Ф. - 43 б.

12. Шиян Володимир - 9-Б - Мочалова Н.Ф. - 38 б.

13. Муляр Максим - 10-А - Козаченко О.А. - 109 б. - І м.

14. Куліш Катерина - 10-А - Козаченко О.А. - 107 б. - ІІ м.

15. Безбах Анатолій - 10-А - Козаченко О.А. - 105 б. - ІІІ м.

16. Гараєв Назар - 10-А - Козаченко О.А. - 54 б.

17. Цимборович Лідія - 11-А - Мочалова Н.Ф. - 87 б. - І м.

18. Павлюк Олексій - 11-А - Мочалова Н.Ф. - 85 б. - ІІ м.

19. Шпіговський Андрій - 11-А - Мочалова Н.Ф. - 55 б. - ІІІ м.

 

   Російська мова 

1. Зелінська Софія - 6-Б - Кульчицька О.М. - 24 б. - І м.

2. Мамчур Михайло - 6-А - Білошицька Т.Г. - 20 б. - ІІІ м.

3. Ружицька Марія - 6-А - Білошицька Т.Г. - 19 б.

4. Трофимчук Каріна - 6-А - Білошицька Т.Г. - 14 б.

5. Гайдученко Анастасія - 7-А - Кульчицька О.М. - 16,5 б. - ІІ м.

6. Рудик Аліна - 7-Б - Кульчицька О.М. - 16,5 б. - ІІ м.

7. Венжик Ольга - 7-Б - Кульчицька О.М. - 14 б. - ІІІ м.

8. Корж Дмитро - 7-А - Кульчицька О.М. - 14 б. - ІІІ м.

9. Гуменюк Роман - 7-А - Кульчицька О.М. - 13,5 б.

10. Цабак Анна - 7-Б - Кульчицька О.М. - 13 б.

11. Кашперовецький Данило - 7-А - Кульчицька О.М. - 13 б.

12. Грубік Єлизавета - 7-Б - Кульчицька О.М. - 12 б.

13. Мосюйда Олена - 7-Б - Кульчицька О.М. - 11 б.

14. Кардаш Ангеліна - 7-А - Кульчицька О.М. - 10 б.

15. Луценко Кирило - 7-А - Кульчицька О.М. - 9 б.

16. Шиян Катерина - 7-Б - Кульчицька О.М. - 8 б.

17. Мережук Анастасія - 7-А - Кульчицька О.М. - 4 б.

18. Цьох Анастасія - 8-А - Білошицька Т.Г. - 14 б. - І м.

19. Нанівська Вікторія - 8-А - Білошицька Т.Г. - 12 б. - ІІ м.

20. Кирилова Дар'я - 8-Б - Кульчицька О.М. - 12 б. - ІІ м.

21. Лопатюк Анастасія - 8-А - Білошицька Т.Г. - 8 б.

22. Маринич Катерина - 8-Б - Кульчицька О.М. - 8 б.

23. Янчук Яна - 8-А - Білошицька Т.Г. - 8 б.

 

    Історія

1. Горобець Марія - 8-Б - Парчевська Н.З. - 45 б. - І м.

2. Кирилова Дар'я - 8-Б - Парчевська Н.З. - 35,5 б. - ІІ м.

3. Войтов Дмитро - 8-А - Парчевська Н.З. - 32,5 б. - ІІІ м.

4. Лопатюк Анастасія - 8-А - Парчевська Н.З. - 31 б. - ІІІ м.

5. Нанівська Вікторія - 8-А - Парчевська Н.З. - 22 б. 

6. Ліпський Денис - 8-Б - Парчевська Н.З. - 18 б.

7. Цимборович Юрій - 9-Б - Болюх Н.К. - 30 б. - І м.

8. Шахін Нізар - 9-А - Парчевська Н.З. - 24 б. - ІІ м.

9. Бережнюк Юлія - 9-Б - Болюх Н.К. - 24 б. - ІІ м. 

10. Путь Володимир - 9-А - Парчевська Н.З. - 23,5 б. - ІІІ м.

11. Цабак Владислав - 9-Б - Болюх Н.К. - 23,5 б. - ІІІ м.

12. Шиян Володимир - 9-Б - Болюх Н.К. - 23 б.

13. Зарудна Ярослава - 9-Б - Болюх Н.К. - 23 б.

14. Скрипник Олена - 9-Б - Болюх Н.К. - 20 б.

15. Ящук Андрій - 9-Б - Болюх Н.К. - 18 б.

16. Куліш Катерина - 10-А - Парчевська Н.З. - 39 б. - І м.

17. Прус Богдан - 10-А - Парчевська Н.З. - 21,5 б. - ІІ м.

18. Кашперовецький Андрій - 10-А - Парчевська Н.З. - 21 б. - ІІІ м.

19. Павлюк Олексій - 11-А - Болюх Н.К. - 32 б. - І м.

20. Якименко Яна - 11-А - Болюх Н.К. - 29 б. - ІІ м.

21. Дрозюк Владислав - 11-А - Болюх Н.К. - 27 б. - ІІІ м.

22. Шпіговський Андрій - 11-А - Болюх Н.К. - 25,5 б.

23. Левчук Ігор - 11-А - Болюх Н.К. - 25 б.

24. Кесарчук Ірина - 11-А - Болюх Н.К. - 24 б.

25. Брезденюк Владислав - 11-А - Болюх Н.К. - 23 б.

 

   Правознавство

1. Путь Володимир - 9-А - Парчевська Н.З. - 36 б. - І м.

2. Кукайло Каріна - 9-А - Парчевська Н.З. - 35 б. - ІІ м.

3. Лобозінська Дар'я - 9-А - Парчевська Н.З. - 29 б. - ІІІ м.

4. Шахін Нізар - 9-А - Парчевська Н.З. - 26,5 б.

5. Якименко Тетяна - 9-А - Парчевська Н.З. - 25,5 б.

6. Бережнюк Юлія - 9-Б - Болюх Н.К. - 23 б.

7. Зарудна Ярослава - 9-Б - Болюх Н.К. - 20 б.

8. Цимборович Юрій - 9-Б - Болюх Н.К. - 15 б.

9. Цабак Владислав - 9-Б - Болюх Н.К. - 14 б.

10. Муляр Максим - 10-А - Парчевська Н.З. - 26 б. - І м.

11. Ліщук Анастасія - 10-А - Парчевська Н.З. - 25 б. - ІІ м.

12. Никитюк Ганна - 10-А - Парчевська Н.З. - 23 б. - ІІІ м.

13. Якименко Яна - 11-А - Болюх Н.К. - 29 б. - І м.

14. Білокур Андрій - 11-А - Болюх Н.К. - 25 б. - ІІ м.

   

 

 

   

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites

  • Copyright MyCorp © 2019
    uCoz