")); });
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 15.12.2019, 01:37

Загальноосвітня школа I-III ступенів №5 Козятинської міської ради Вінницької області

Меню сайту
Наше опитування
Ваш улюблений шкільний предмет:
Всього відповідей: 182
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Олімпіади

 

Переможці ІІ етапу (міського) предметних олімпіад

 

Українська мова та література

Хуторна Дар'я - 7-А - Мартинюк Т.В. - ІІ м.

Юхимчук Арсен - 7-А - Мартинюк Т.В. - ІІ м.

Макарчук Дар'я - 8-А - Білокур Л.М. - ІІ м.

Пасічко Софія - 8-А - Білокур Л.М. - ІІ м.

Ружицька Марія - 9-А - Кронівець Г.Л. - І м.

Зелінська Софія - 9-Б - Білокур Л.М. - ІІ м.

Кардаш Ангеліна - 10-А - Білокур Л.М. - І м.

Корж Дмитро - 10-А - Мартинюк Т.В. - ІІІ м.

Горобець Марія - 11-А - Мартинюк Т.В. - ІІ м.

Фалдіна Дар'я - 11-А - Мартинюк Т.В. - ІІІ м.

Цьох Анастасія - 11-А - Мартинюк Т.В. - ІІІ м. 

 

Англійська мова

Макарчук Дар'я - 8-А - Козаченко О.О. - ІІ м.

Роєнко Єлизавета - 8-Б - Козаченко О.О. - ІІІ м.

Зелінська Софія - 9-Б - Козаченко О.О. - ІІ м.

Вараниця Кіріл - 9-А - Мочалова Н.Ф. - ІІІ м.

Горобець Марія - 11-А - Мочалова Н.Ф. - І м.

 

Історія

Горобець Марія - 11-А - Чех Н.З.- ІІІ м.

 

Правознавство

Горобець Марія - 11-А - Чех Н.З. - І м.

 

Математика

Бодачевський Богдан - 6-А - Огірчук Г.М. - ІІІ м.

Пасічко Софія - 8-А - Огірчук Г.М. - ІІІ м.

Луценко Кирило - 10-А - Огірчук Г.М. - І м.

Кардаш Ангеліна - 10-А - Огірчук Г.М. - ІІ м.

Брянська Анна - 10-А - Огірчук Г.М. - ІІІ м.

 

Географія

Луценко Кирило - 10-А - Василенко Л.Е. - І м.

Мосюйда Олена - 10-Б - Василенко Л.Е. - ІІ м.

Войтов Дмитро - 11-А - Василенко Л.Е. - ІІІ м.

 

Екологія

Мосюйда Олена - 10-А - Верета Ю.З. - І м.

 

 

Переможці І етапу (шкільного) предметних олімпіад

 

Українська мова та література

Юхимчук Арсен - 7-А - Мартинюк Т.В. - І м.

Корчевнюк Артем - 7-А - Мальцева О.В., Мартинюк Т.В. - ІІ м.

Хуторна Дар'я - 7-А - Мартинюк Т.В. - ІІ м.

Макарчук Дар'я - 8-А - Білокур Л.М. - І м.

Пасічко Софія - 8-А - Білокур Л.М. - ІІ м.

Ружицька Марія - 9-А - Кронівець Г.Л. - І м.

Зелінська Софія - 9-Б - Білокур Л.М. - ІІ м.

Мархайчук Марія - 9-А - Кронівець Г.Л. - ІІІ м.

Кардаш Ангеліна - 10-А - Білокур Л.М. - І м.

Цабак Анна - 10-Б - Мартинюк Т.В. - ІІ м.

Корж Дмитро - 10-А - Мартинюк Т.В. - ІІІ м.

Рудик Аліна - 1о-А - Мартинюк Т.В. - ІІІ м.

Горобець Марія - 11-А - Мартинюк Т.В. - І м.

Цьох Анастасія - 11-А - Мартинюк Т.В. - ІІ м.

Фалдіна Дар'я - 11-А - Мартинюк Т.В. - ІІІ м.  

 

Англійська мова

Роєнко Єлизавета - 8-А - Козаченко О.О. - І м.

Костюк Кіра - 8-Б - Козаченко О.О. - ІІ м.

Макарчук Дар'я - 8-А - Козаченко О.О. - ІІІ м.

Зелінська Софія - 9-Б - Козаченко О.О. - І м.

Вараниця Кіріл - 9-А - Мочалова Н.Ф. - ІІ м.

Ружицька Марія - 9-А - Мочалова Н.Ф. - ІІІ м.

Діденко Анна - 10-Б - Козаченко О.О. - І м.

Гуменюк Роман - 10-А - Козаченко О.О. - ІІ м.

Кардаш Ангеліна - 10-А - Козаченко О.О. - ІІІ м.

Горобець Марія - 11-А - Мочалова Н.Ф. - І м.

Цьох Анастасія - 11-А - Мочалова Н.Ф. - ІІ м.

Хмельовський Владислав - 11-А - Діденко О.А. - ІІІ м.  

 

Історія

Макарчук  Дар'я - 8-А - Лукашук І.М. - І м.

Костюк Кіра - 8-А - Лукашук І.М. - ІІ м.

Нагорна Юлія - 8-А - Лукашук І.М. - ІІ м.

Ружицька Марія - 9-А - Чех Н.З. - І м.

Брянська Анна - 10-Б - Чех Н.З. - І м.

Діденко Анна - 10-Б - Чех Н.З. - ІІ м.

Корж Дмитро - 10-А - Чех Н.З. - ІІ м.

Горобець Марія - 11-А - Чех Н.З. - І м.

 

Правознавство

Учитель - Чех Н.З.

Ружицька Марія - 9-А - І м.

Кардаш Ангеліна - 10-А - І м.

Марковська Анна - 10-Б - І м.

Мосюйда Олена - 10-Б - ІІ м.

Горобець Марія - 11-А - І м. 

 

Біологія

Кулак Артем - 8-А - Дорожинська І.В. - І м.

Макарчук Дар'я - 8-А - Дорожинська І.В. - ІІ м.

Нагорна Юлія - 8-А - Дорожинська І.В. - ІІІ м.

Дорожинський В'ячеслав - 9-А - Верета Ю.З. - І м.

Ружицька Марія - 9-А - Верета Ю.З. - ІІ м.

Топорівський Владислав - 9-А - Верета Ю.З. - ІІІ м.

Луценко Кирило - 10-А - Верета Ю.З. - І м.

Брянська Анна - 10-А - Верета Ю.З. - ІІ м.

Ільчук Дар'я - 10-Б - Верета Ю.З. - ІІІ м.

Горобець Марія - 11-А - Верета Ю.З. - І м.

Цьох Анастасія - 11-А - Верета Ю.З. - ІІ м.

Нанівська Вікторія - 11-А - Верета Ю.З. - ІІІ м.

 

Географія

Учитель - Василенко Л.Е.

Вдовиченко Ірина - 7-А - І м.

Василенко Анфіса - 7-А - ІІ м.

Юхимчук Арсен - 7-А - ІІ м.

Кедись Анастасія - 7-А - ІІ м.

Пасічко Софія - 8-А - ІІ м.

Кесарчук Юрій - 8-А - ІІІ м.

Ружицька Марія - 9-А - ІІІ м.

Луценко Кирило - 10-А - І м.

Мосюйда Олена - 10-Б - ІІ м.

Корж Дмитро - 10-А - ІІІ м.

Горобець Марія - 11-А - І м.

Войтов Дмитро - 11-А - ІІ м.

Кирилова Дар'я - 11-А - ІІІ м. 

 

Хімія

Учитель - Верета Ю.З.

Родюк Катерина - 7-А - І м.

Кондратюк Дар'я - 7-А - ІІ м.

Хуторна Дар'я - 7-А - ІІІ м.

Грошовенко Яна - 7-А - ІІІ м.

Пасічко Софія - 8-А - І м.

Томашевська Вікторія - 8-А - ІІ м.

Шолкова Марина - 8-Б - ІІІ м.

Березенський Богдан - 9-А - І м.

Зелінська Софія - 9-Б - ІІ м.

Сиваківський Ярослав - 9-А - ІІІ м.

Луценко Кирило - 10-А - І м.

Брянська Анна - 10-Б - ІІ м.

Цабак Анна - 10-Б - ІІІ м.

Войтов Дмитро - 11-А - І м.

Горобець Марія - 11-А - ІІ м. 

 

Екологія

Кардаш Ангеліна - 10-А - Дорожинська І.В. - І м.

Мосюйда Олена - 10-Б - Верета Ю.З. - ІІ м.

Мережук Анастасія - 10-А - Дорожинська І.В. - ІІІ м.

Луценко Кирило - 10-А - Дорожинська І.В. - ІІІ м.

Горобець Марія - 11-А - Верета Ю.З. - І м.

Кримовська Єлизавета - 11-А - Верета Ю.З. - ІІ м.

Пржевальська Катерина - 11-А - Верета Ю.З. - ІІІ м.

 

Математика

Бодачевський Богдан - 6-А - Огірчук Г.М. - І м.

Глуханюк Софія - 6-А - Огірчук Г.М. - ІІ м.

Хуторна Дар'я - 7-А - Тимощук Г.М. - ІІ м.

Вдовиченко Ірина - 7-А - Тимощук Г.М. - ІІ м.

Атрошко Дар'я - 7-А - Тимощук Г.М. - ІІІ м.

Пасічко Софія - 8-А - Огірчук Г.М. - І м.

Кесарчук Юрій - 8-А - Огірчук Г.М. - ІІ м.

Нагорна Юлія - 8-А - Огірчук Г.М. - ІІІ м.

Зелінська Софія - 9-Б - Тимощук Г.М. - І м.

Атрошко Роман - 9-А - Тимощук Г.М. - ІІ м.

Луценко Кирило - 10-А - Огірчук Г.М. - І м.

Кардаш Ангеліна - 10-А - Огірчук Г.М. - ІІ м.

Мережук Анастасія - 10-А - Огірчук Г.М. - ІІ м.

Брянська Анна - 10-Б - Огірчук Г.М. - ІІІ м.

 

Фізика

Учитель - Стойко О.О.

Ільчук Дар'я - 10-Б - І м.

Луценко Кирило - 10-А - ІІ м.

Фалдіна Дар'я - 11-А - І м.

Войтов Дмитро - 11-А - І м.

Горобець Марія - 11-А - ІІ м. 

 

Астрономія

Учитель - Стойко О.О.

Луценко Кирило - 10-А - І м.

Мосюйда Олена - 10-Б - ІІ м.

Фалдіна Дар'я - 11-А - І м.

Волкова Каріна - 11-А - ІІ м.

 

Інформаційні технології

Учитель - Діденко В.С.

Атрошко Роман - 9-А - ІІ м.

Березенський Богдан - 9-А - ІІІ м.

Луценко Кирило - 10-А - ІІ м.

Діденко Анна - 10-Б - ІІІ м.

Мішак Максим - 11-А - ІІ м.

Ромашкан Дмитро - 11-А - ІІІ м.

 

Трудове навчання

Кесарчук Юрій - 8-А - Дембіцький Е.Л. - І м.

Кондратюк Дмитро - 8-А - Дембіцький Е.Л. - ІІ м.

Атрошко Роман - 9-А - Дембіцький Е.Л. - І м.

Топорівський Владислав - 9-А - Дембіцький Е.Л. - ІІ м.

Мосюйда Олена - 10-Б - Дрозд Т.Г. - І м. 

Чернодуб Владислав - 10-А - Дембіцький Е.Л. - І м.

Марковська Анна - 10-Б - Дрозд Т.Г. - ІІ м. 

Гуменюк Роман - 10-А - Дембіцький Е.Л. - ІІ м.

Нанівська Вікторія - 11-А - Дрозд Т.Г. - І м.

Мішак Максим - 11-А - Дембіцький Е.Л. - І м. 

   

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites

  • Copyright MyCorp © 2019
    uCoz