")); });
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 14.11.2019, 08:20

Загальноосвітня школа I-III ступенів №5 Козятинської міської ради Вінницької області

Меню сайту
Наше опитування
Ваш улюблений шкільний предмет:
Всього відповідей: 179
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Всеукраїнські предметні олімпіади

 

Переможці ІІІ етапу (обласного)

 

Українська мова та література

Горобець Марія - 10-А - Мартинюк Т.В. - ІІ м.

Історія

Шахін Нізар - 11-А - Болюх Н.К. - ІІІ м.

Правознавство

Горобець Марія - 10-А - Парчевська Н.З. - ІІІ м.

Математика

Луценко Кирило - 9-А - Огірчук Г.М. - ІІІ м.

Біологія

Шахін Нізар - 11-А - Никитюк О.В. - ІІІ м.

Екологія

Горобець Марія - 10-А - Верета Ю.З. - ІІ м.

 

 

Переможці ІІ етапу (міського)

 

Українська мова та література

Макарчук Дар'я - 7-А - Білокур Л.М. - ІІ м.

Зелінська Софія - 8-Б - Марченко Л.С. - І м.

Кардаш Ангеліна - 9-А - Білокур Л.М. - ІІ м.

Горобець Марія - 10-А - Мартинюк Т.В. - ІІ м.

Фалдіна Дар'я - 10-А - Мартинюк Т.В. - ІІІ м.

Цьох Анастасія - 10-А - Мартинюк Т.В. - ІІІ м.

Кукайло Каріна - 11-А - Білокур Л.М. - ІІІ м.

 

Англійська мова

Зелінська Софія - 8-Б - Козаченко О.О. - ІІ м.

Березенський Богдан - 8-А - Мочалова Н.Ф. - ІІІ м.

Вараниця Кіріл - 8-А - Мочалова Н.Ф. - ІІІ м.

Трофимчук Каріна - 8-А - Мочалова Н.Ф. - ІІІ м.

Горобець Марія - 10-А - Мочалова Н.Ф. - І м..

 

Історія

Брянська Анна - 9-Б - Парчевська Н.З. - І м.

Горобець Марія - 10-А - Парчевська Н.З. - ІІІ м.

Шахін Нізар - 11-А - Болюх Н.К. - І м.

 

Правознавство

Горобець Марія - 10-А - Парчевська Н.З. - І м.

Фалдіна Дар'я - 10-А - Парчевська Н.З. - ІІ м.

Шахін Нізар - 11-А - Болюх Н.К. - ІІ м.

 

Математика

Нагорна Юлія - 7-А - Огірчук Г.М. - ІІІ м.

Кардаш Ангеліна - 9-А - Огірчук Г.М. - І м.

Луценко Кирило - 9-А - Огірчук Г.М. - ІІІ м.

 

Біологія

Брянська Анна - 9-Б - Никитюк О.В. - І м.

Шахін Нізар - 11-А - Никитюк О.В. - І м.

 

Хімія

Пасічко Софія - 7-А - Верета Ю.З. - І м.

Шахін Нізар - 11-А - Верета Ю.З. - ІІІ м.

 

Екологія

Горобець Марія - 10-А - Верета Ю.З. - І м.

 

Трудове навчання

Мосюйда Олена - 9-Б - Дрозд Т.Г. - ІІ м.

Мішак Максим - 10-А - Дембіцький Е.Л. - І м.

Нанівська Вікторія - 10-А - Дрозд Т.Г. - ІІ м.

 

 

Переможці І етапу (шкільного)

 

Українська мова

Пасічко Софія - 7-А - Білокур Л.М. - І м.

Макарчук Дар'я - 7-А - Білокур Л.М. - ІІ м.

Ковальчук Ірина - 7-А -Білокур Л.М. - ІІІ м.

Зелінська Софія - 8-Б - Марченко Л.С. - І м.

Кардаш Ангеліна - 9-А - Білокур Л.М. - І м.

Цабак Анна - 9-Б - Марченко Л.С. - ІІ м.

Рудик Аліна - 9-Б - Марченко Л.С. - ІІІ м.

Горобець Марія - 10-А - Мартинюк Т.В. - І м.

Фалдіна Дар'я - 10-А - Мартинюк Т.В. - ІІ м.

Войтов Дмитро - 10-А - Мартинюк Т.В. - ІІІ м.

Цьох Анастасія - 10-А - Мартинюк Т.В. - ІІІ м.

Скрипник Олена - 11-А - Білокур Л.М. - І м.

Бережнюк Юлія - 11-А - Білокур Л.М. - ІІ м.

Кукайло Каріна - 11-А - Білокур Л.М. - ІІІ м.

 

Англійська мова

Зелінська Софія - 8-Б - Козаченко О.О. - І м.

Березенський Богдан - 8-А - Мочалова Н.Ф. - ІІ м.

Вараниця Кіріл - 8-Б - Мочалова Н.Ф. - ІІІ м.

Трофимчук Каріна - 8-А - Мочалова Н.Ф. - ІІІ м.

Топорівський Владислав - 8-А - Мочалова Н.Ф. - ІІІ м.

Гуменюк Роман - 9-А - Козаченко О.О. - І м.

Баранова Інна - 9-А - Козаченко О.О. - ІІ м.

Горобець Марія - 10-А - Мочалова Н.Ф. - І м.

Кирилова Дар'я - 10-А - Мочалова Н.Ф. - ІІ м.

Мішак Максим - 10-А - Мочалова Н.Ф. - ІІІ м.

Путь Володимир - 11-А - Мочалова Н.Ф. - І м.

Кукайло Каріна - 11-А - Мочалова Н.Ф. - ІІ м.

Пржевальська Катерина - 11-А - Мочалова Н.Ф. - ІІІ м.

Бережнюк Юлія - 11-А - Мочалова Н.Ф. - ІІІ м.

Цимборович Юрій - 11-А - Мочалова Н.Ф. - ІІІ м.

 

Історія 

Березенський Богдан - 8-А - Парчевська Н.З - І м.

Топорівський Владислав - 8-А - Парчевська Н.З. - ІІ м.

Мосюйда Олена - 9-Б - Парчевська Н.З. - І м.

Брянська Анна - 9-Б - Парчевська Н.З. - ІІ м.

Горобець Марія - 10-А - Парчевська Н.З. - І м.

Фалдіна Дар'я - 10-А - Парчевська Н.З. - ІІ м.

Шахін Нізар - 11-А - Болюх Н.К. - І м.

 

Біологія

Дорожинський В'ячеслав - 8-А - Никитюк О.В. - І м.

Моркес Кирило - 8-А - Никитюк О.в. - ІІ м.

Атрошко Роман - 8-А - Никитюк О.В. - ІІІ м.

Луценко Кирило - 9-А - Никитюк О.В. - І м.

Мосюйда Олена - 9-Б - Никитюк О.В. - ІІ м.

Діденко Анна - 9-Б - Никитюк О.В - ІІ м.

Брянська Анна - 9-Б - Никитюк О.В. - ІІІ м.

Кардаш Ангеліна - 9-А - Никитюк О.В. - ІІІ м.

Горобець Марія - 10-А - Верета Ю.З. - І м.

Кирилова Дар'я - 10-А - Верета Ю.З. - ІІ м.

Фалдіна Дар'я - 10-А - Верета Ю.З. - ІІІ м.

Шахін Нізар - 11-А - Никитюк О.В. - І м.

Путь Володимир - 11-А - Никитюк О.В. - ІІ м.

 

Географія

Пасічко Софія - 7-А - Василенко Л.Е. - ІІ м.

Луценко Кирило - 9-А - Василенко Л.Е. - І м.

Горобець Марія - 10-А - Василенко Л.Е. - І м.

Войтов Дмитро - 10-А - Василенко Л.Е. - ІІ м.

 

Екологія

Горобець Марія - 10-А - Верета Ю.З. - І м.

Кукайло Каріна - 11-А - Верета Ю.З. - І м.

Шахін Нізар - 11-А - Верета Ю.З. - ІІ м.

 

Хімія

Томашевська Вікторія - 7-А - Верета Ю.З. - І м.

Ковальчук Ірина - 7-А - Верета Ю.З. - ІІ м.

Пасічко Софія - 7-А - Верета Ю.З. - ІІІ м.

Березенський Богдан - 8-А - Верета Ю.З. - І м.

Зелінська Софія - 8-Б - Верета Ю.З. - ІІ м.

Сиваківський Ярослав - 8-А - Верета Ю.З. - ІІІ м.

Луценко Кирило - 9-А - Верета Ю.З. - І м.

Мосюйда Олена - 9-Б - Верета Ю.З. - ІІ м.

Кардаш Ангеліна - 9-А - Верета Ю.З. - ІІІ м.

Горобець Марія - 10-А - Верета Ю.З. - І м.

Фалдіна Дар'я - 10-А - Верета Ю.З. - ІІ м.

Шахін Нізар - 11-А - Верета Ю.З. - І м.

Скрипник Олена - 11-А - Верета Ю.З. - ІІ м.

 

Математика

Пасічко Софія - 7-А - Огірчук Г.М. - І м.

Кесарчук Юрій - 7-А - Огірчук Г.М. - ІІ м.

Березенський Богдан - 8-А - Тимощук Г.М. - ІІ м.

Атрошко Роман - 8-А - Тимощук Г.М.  -ІІІ м.

Зелінська Софія - 8-Б - Тимощук Г.М. - ІІІ м.

Кардаш Ангеліна - 9-А - Огірчук Г.М. - І м.

Луценко Кирило - 9-А - Огірчук Г.М. - І м.

Кашперовецький Данило - 9-А - Огірчук Г.М. - І м.

Мережук Анастасія - 9-А - Огірчук Г.М. - ІІ м.

Горобець Марія - 10-А -Тимощук Г.М. - ІІ м.

 

Економіка

Шахін Нізар - 11-А - Тимощук Г.М. - І м.

Путь Володимир - 11-А - Тимощук Г.М. - ІІ м.

Лобозінська Дар'я - 11-А - Тимощук Г.М. - ІІІ м.

 

Інформаційні технології

Кашперовецький Данило - 9-А - Діденко В.С. - ІІ м.

Мішак Максим - 10-А - Діденко В.С. - ІІ м.

Путь Володимир - 11-А - Діденко В.С. - І м.

 

Фізика

Пасічко Софія - 7-А - Стойко О.О. - І м.

Березенський Богдан - 8-А - Стойко О.О. - І м.

Луценко Кирило - 9-А - Стойко О.О. - І м.

Мосюйда Олена - 9-Б - Стойко О.О. - ІІ м.

Ільчук Дар'я - 9-Б - Стойко О.О. - ІІІ м.

 

Астрономія

Ільчук Дар'я - 9-Б - Стойко О.О. - І м.

Марковська Анна - 9-Б - Стойко О.О. - ІІ м.

Кримовська Єлизавета - 10-А - Стойко О.О. - І м.

Путь Володимир - 11-А - Стойко О.О. - І м.

 

Трудове навчання

Ружицька Марія - 8-А - Дрозд Т.Г. - І м.

Мандибура Михайло - 8-Б - Дембіцький Е.Л. - І м.

Румянцева Анастасія - 8-А - Дрозд Т.Г. - ІІ м.

Атрошко Роман - 8-А - Дембіцький Е.Л. - ІІ м.

Фалдін Роман - 8-Б - Дембіцький Е.Л. - ІІ м.

Максимович Анна - 8-А - Дрозд Т.Г. - ІІІ м.

Гайдучок Дмитро - 8-Б - Дембіцький Е.Л. - ІІІ м.

Дорожинський В'ячеслав - 8-А - Дембіцький Е.Л. - ІІІ м.

Мосюйда Олена - 9-Б - Дрозд Т.Г. - І м.

Котик Руслан - 9-А - Дембіцький Е.Л. - І м.

Ільчук Дар'я - 9-Б - Дрозд Т.Г. - ІІ м.

Корж Дмитро - 9-А - Дембіцький Е.Л. - ІІ м.

Козляківський Дмитро - 9-А - Дембіцький Е.Л. - ІІ м.

Сорока Вадим - 9-Б - Дембіцький Е.Л. - ІІІ м.

Приймачук Єгор - 9-А - Дембіцький Е.Л. - ІІІ м.

Лопатюк Анастасія - 10-А - Дрозд Т.Г. - І м.

Ромашкан Дмитро - 10-А - Дрозд Т.Г. - І м.

Нанівська Вікторія - 10-А - Дрозд Т.Г. - ІІ м.

Рапацька Анастасія - 10-А - Дрозд Т.Г. - ІІІ м.

Бережнюк Юлія - 11-А - Дембіцький Е.Л. - І м.

Шахін Нізар - 11-А - Дембіцький Е.Л. - І м.

Скрипник Олена - 11-А - Дембіцький Е.Л. - ІІ м.

Осадчий Тарас - 11-А - Дембіцький Е.Л. - ІІ м.

 

 

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites

  • Copyright MyCorp © 2019
    uCoz