")); });
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 14.11.2019, 08:03

Загальноосвітня школа I-III ступенів №5 Козятинської міської ради Вінницької області

Меню сайту
Наше опитування
Ваш улюблений шкільний предмет:
Всього відповідей: 179
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Предметні олімпіади I етап

 

Українська мова та література

1. Лопатюк А. - 7-А - 37,75 - I

2. Войтов Д. - 7-А - 36,46 - II

3. Горобець М. - 7-Б - 36,42 - II

4. Фалдіна Д. - 7-А - 33,5 - III

5. Цьох А. - 7-А - 33,25 - III

 

Математика

1. Зелінська С. - 5-Б - 17 - I

2. Луценко К. - 6-А - 14 - I

3. Говорухін І. - 6-А - 12 - II

4. Мережук А. - 6-А - 13 - II

5. Кашперовецький Д. - 6-А - 13 - II

6. Кардаш А. - 6-А - 9 - III

7. Горобець М. - 7-Б - 7 - III

8. Фалдіна Д. - 7-А - 7 - III

9. Цьох А. - 7-А - 6 - III

10. Шахін Н. - 8-А - 5 - III

11. Куліш К. - 9-Б - 6 - III

 

Економіка

1. Верета М. - 11-А - 20 - I

2. Кирилюк А. - 11-А - 14 - III

3. Ткачук М. - 11-А - 14 - III

 

Географія

1. Горобець М. - 7-Б - 21 - I

2. Войтов Д. 7-А - 20 - II

3. Лопатюк А. - 7-А - 17 - III

4. Шахін Н. - 8-А - 25 - I

5. Лобозінська Д. - 8-А - 16 - III

6. Якименко Я. - 10-А - 13 - III

7. Ткачук М. - 11-А - 23 - I

 

Екологія

1. Ткачук М. - 11-А - 30 - I

2. Верета М. - 11-А - 30 - I

3. Мережук Б. - 11-А - 26 - II

4. Шпіговський А. - 10-А - 26 - II

5. Білокур А. - 10-А - 26 - II

6. Левчук І. - 10-А - 25 - III

 

Правознавство

1. Кашперовецький А. - 9-А - 51 - I

2. Муляр М. - 9-А - 46,5 - II

3. Куліш К. - 9-Б - 42,5 - III

4. Якименко Я. - 10-А - 25,5 - I

5. Цимбарович Л. - 10-А - 23,5 - II

6. Брянська І. - 10-А - 20,5 - III

7. Ткачук М. - 11-А - 23 - I

8. Мережук Б. - 11-А - 16,5 - III

 

Астрономія

1. Горобець М. - 7-Б - 30 - I

2. Кирилова Д. - 7-Б - 25 - II

3. Харахондя І. - 9-А - 31 - I

4. Муляр М. - 9-А - 25 - II

5. Куліш К. - 9-Б - 25 - II 

6. Радецька А. - 9-А - 20 - III 

7. Ліщук А. - 9-Б - 19 - III

8. Кесарчук І. - 10-А - 32 - I

9. Кашперовецький А. - 10-А - 30 - I

10. Якименко Я. - 10-А - 25 - II

11. Груць М. - 11-А - 26 - II

12. Кирилюк А. - 11-А - 20 - III

13. Мережук Б. - 11-А - 29 - III

14. Верета М. - 11-А - 20 - III

 

Англійська мова 

1. Мальцев М. - 11-А - 54 - I

2. Ткачук М. - 11-А - 51 - II

3. Левчук І. - 10-А - 50 - I

4. Дрозюк В. - 10-А - 44 - II

5. Куліш К. - 9-Б - 130 - I

6. Безбах А. - 9-Б - 123 - II

7. Муляр М. - 9-А - 94 - III

8. Пржевальська К. - 8-Б - 111 - II

9.  Трохимець А. - 8-А - 99 - III

10. Шахін Н. - 8-А - 98 - III

11. Бережнюк Ю. - 8-Б. - 98 - III

12.  Горобець М. - 7-Б - 136 - I

 

Хімія

1. Бережнюе Ю. - 8-Б - 16 - I

2. Зарудна Я. - 8-Б - 15 - II

3. Скрипник О. - 8-Б - 15,75 - II

4. Ящук А. - 8-Б - 15 - II

5. Цимбрович Ю. - 8-Б - 14,5 - III

6. Мандибура І. - 9-Б - 16 - I

7. Куліш К. - 9-Б - 15,5 - II

8. Муляр М. 9-А - 14,5 - III

9. Ліщук А. - 9-Б - 14 - III

10. Кесарчук І. - 10-А - 14 - II

11. Верета М. - 11-А - 18 - II

12. Якименко Я. - 10-А - 14 - II

13. Левчук І. - 10-А - 12 - III 

 

Історія

1. Шахн Н. - 8-А - 41 - I

2. Путь В. - 8-А - 39,5 - II

3. Зарудна Я. - 8-Б - 34,5 - III

4. Ілик О. - 8-Б - 35 - III

5. Скрипник О. - 8-Б - 35,5 - III

6. Куліш К. - 9-Б - 45 - I

7. Ліщук А. - 9-Б - 40,5 - II

8. Никитюк А. - 9-Б - 34,5 - III

9. Шпіговський А. - 10-А - 20 - I

10. Якименко Я. - 10-А - 18 - II

11. Кесарчук І. - 10-А - 11 - III

12. Мальцев М. - 11-А - 31 - I

13. Мережук Б. - 11-А - 18 - III

14. Михалюк С. - 11-А - 17,5 - III

15. Путь А. - 11-А - 17 - III

 

Біологія

1.Шахін Н. - 8-А - 64,5 - I

2.Кукайло К. - 8-А - 52,5 - II

3. Лобозінська Д. - 8-А - 50,5 - II

4. Путь В. - 8-А - 34,5 - III

5. Оранський М. - 8-А - 34,5 - III

6. Куліш К. - 9-Б - 68,5 - I

7. Ліщук А. - 9-Б - 61,5 - II

8. Никитюк А. - 9-Б - 60,5 - II

9. Мандибура І. - 9-Б - 50,5 - III

10. Прус Б. - 9-Б - 49,5 - III

11. Якименко Я. - 10-А - 45 - I

12. Шпіговський А. - 10-А - 38,5 - II

13. Кесарчук І. - 10-А - 25 - III

14. Білокур А. - 10-А - 24 - III

15. Верета М. - 11-А - 98 - I

16. Мережук Б. - 11-А - 91 - II

17. Ткачук М. - 11-А - 80 - III

18. Кирилюк А. - 11-А - 81 - III

 

Фізика

1. Горобець М. - 7-Б - 28 - I

2. Войтов Д. - 7-А - 26 - II

3. Лопатюк А. - 7-А - 25 - III 

4. Скрипник О. - 8-Б - 26 - I 

5. Ящук А. - 8-Б - 16 - I 

6. Якименко А. - 8-Б - 16 - II

7. Шиян В. - 8-Б - 15 -II

8. Зарудна Я. - 8-Б - 12 - III

9. Бережнюк Ю. - 8-Б - 12 - III

10. Харахондя І. - 9-А - 32 - I 

11. Кашперовецький А. - 9-А - 30 - II

12. Прус Б. - 9-Б - 28 - III

13. Ковбій Ю. - 9-А - 28 - III

14. Кесарчук І. - 10-А - 36 - I

15. Якименко Я. - 10-А - 32 - II

16. Білокур А. - 10-А - 12 - III

17. Шпіговський А. - 10-А - 12 - III

18. Мережук Б. - 11-А - 28 - I 

19. Кирилюк А. - 11-А - 28 - II 

20. Ткачук М. - 11-А - 26 - III

21. Коваль М. - 11-А - 26 - III

 

Російська мова

1. Гайдученко А. - 6-А - 14,5 - I

2. Рудик А. - 6-Б - 14,5 - II

3. Цабак А. - 6-Б - 14 - III

4. Цьох А. - 7-А - 16 - I

5. Лопатюк А. - 7-А - 15,5 - II

6. Кримовська Є . - 7-А - 14 - III

 

Трудове навчання

1. Прилуцький Д. - 9-Б - 26 - I

2. Малішевський Д. - 9-А - 25 - II

3. Берелет М. - 9-Б - 22,5 - III

4. Никитюк А. - 9-Б 26 - I

5. Мандибура І. - 9-Б - 21,5 - II

6. Прилуцька О. - 9-Б - 18,5 - III

7. Довгалюк Б .- 11-А - 14 - I

8. Михалюк С. - 11-А - 13 - II

9. Путь А. - 11-А - 11 - III

10. Ткачук М. - 11-А - 15 - I

11. Верета М. - 11-А- 14,5 - II

12. Меркулова А. - 11-А - 14 - III 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites

  • Copyright MyCorp © 2019
    uCoz