")); });
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 04.07.2020, 08:14

Загальноосвітня школа I-III ступенів №5 Козятинської міської ради Вінницької області

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 157
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Квітень

28 квітня - конкурс пісні та строю

Традиційно кінець квітня-початок травня позначається акціями, присвяченими одному з найвеличніших свят нашого народу - Дню Перемоги. Уже багато років поспіль учні середніх класів мають змогу випробувати свої сили в конкурсі пісні та строю. Усі - від дебютантів-п'ятикласників до досвідчених восьмикласників - ставляться до цієї події з усією відповідальністю: готують військову форму, розучують маршові пісні, проводять численні тренування. У день конкурсу, який зазвичай проходить на внутрішньому майданчику, для урочистого стройового маршу шикуються 5-8 класи. Командир кожного загону звітує командиру ради дружини Павлюку Олексію, після чого урочистою ходою загони проходять повз суворе журі та глядачів. Цього року журі, до складу якого входили військовий комісар Янчук М.І., заступник начальника управління освіти Касаткіна О.Ю., оцінивши майстерність стройової підготовки, визначило найкращими загони 8-А, 5-А, 5-Б класів. Вітаємо лідерів конкурсу!

 

27 квітня - перемога в міському етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

Українці - це нація, загартована волелюбним козацьким духом та натхненна народнопедагогічними цінностями. Споконвіку серед нашого народу пропагувалися ідеали здорового способу життя та активного дозвілля, інтересу до вивчення історії країни. Тому й не дивно, що молодь із задоволенням бере участь у патріотичних іграх! Ось і сьогодні учні 8-Б, 9-А, 9-Б та 10-А класів, об'єднані в рій, змогли показати власну майстерність у різних видах змагань та конкурсів: у шикуванні в однолаву, розмиканні та змиканні рою, поворотах та кроку на місці, проходженні урочистим ходом із виконанням ладової пісні, перетягуванні линви, подоланні смуги перешкод, стрільбі...Крім гарних навичок фізичної підготовки, учасники гри продемонстрували знання правил надання першої допомоги, блискуче зіграли в гру "Відун", представили творчо-мистецький звіт рою. У комплексному заліку козаки та козачки набрали максимум балів та стали переможцями гри! Вітаємо наш рій та його наставників Віннікову О.В., Врублевського О.М, Скрипник Ю.А. Нових перемог!

 

26 квітня - тренінг "Формування майбутнього Європи"

Як жити в Європі? Як проводити переговори та здійснювати європейську інтеграцію? Дати відповіді на ці непрості питання навчали учнів 10-11 класів нашої школи, які взяли участь у тренінгу "Формування майбутнього Європи", організованому громадською організацією "Асоціація Євроклубів Вінниччини". Ведучими тренінгу стали голова Асоціації Єлизавета Савчук та заступник голови Вінницького осередку міжнародного товариства "Україна-Польща-Німеччина", доцент кафедри всесвітньої історії ВДПУ ім.М.Коцюбинського Олександр Неприцький. Упродовж кількагодинного тренінгу старшокласниками було змодельовано переговорний процес щодо вступу нових країн до Європейського Союзу. Учні спробували себе в ролі міністрів та парламентарів, провели дискусії щодо вступу нових країн до ЄС, у результаті яких "прийняли" до європейської спільноти Україну та Туреччину й відмовили Чорногорії. Тренінг став новим етапом на шляху навчання мистецтву дискусії та набуття знань із європейської інтеграції. Задоволені та натхненні, старшокласники подякували за набутий досвід і висловили побажання продовження співпраці. 

 

26 квітня - День Чорнобильської трагедії

Ви чули, як плаче спустошена Прип'ять,

За скоєний гріх розіп'ята живцем,

Прип'ята до неба, щоб вічності випить,

Щоб вмити від бруду змарніле лице?

26 квітня 1986 року "зойкнула земля чаїним криком" - і світ змінився на "до" і "після": на ідилічний, неквапний час покірного служіння атома людині та посткатастрофічну добу. Страшна біда, спричинена вибухом і подальшим руйнуванням 4 енергоблоку ЧАЕС, змінила життя в Україні назавжди...Унаслідок вибуху відбувся радіоактивний викид потужністю 300 Хіросім...Передчасні смерті молодих людей, каліцтва ліквідаторів, хвороби "ненарожденних" дітей - таким гірким набатом відбився від землі чорнобильський дзвін і лунає тривожно досі...Сьогодні, у 30-ту річницю Чорнобильської катастрофи, книгу пам'яті для школярів читали учні 9-А класу та класний керівник Тимощук Г.М. Старшокласники розповіли про причини та страшні наслідки трагедії, вразивши всіх присутніх моторошними цифрами людських жертв...Глядачі переглянули документальний фільм, стали свідками спогадів очевидців катастрофи. Багато людей загинуло під час ліквідації наслідків аварії, у нерівній битві з атомом свої голови поклали й козятинці-ліквідатори аварії. Вічна їм пам'ять! Пам'ятаймо неоціненний подвиг героїв і цінуймо найкоштовніше - мирне життя!

 

22 квітня - Міжнародний день Землі

Чи є щось важливіше за землю, на якій живемо? Замисліться над цим питанням! Адже які б цінності у нас не були, як би ми не любили своїх рідних та близьких, але зрештою всі залежимо від одного - від миру та вразливості Землі. Це ми у своїх долонях тримаємо майбутнє земної кулі, а водночас і нас самих. Щоб спонукати людство бути більш уважним до довкілля планети, й було створено День Землі. Цього дня зусиллями учнів 7-А та 7-Б класів та класних керівників Верети Ю.З. та Василенко Л.Е. у школі було проведено цікаву акцію, завдяки якій учні більше дізналися про історію самого свята, замислилися над такою болючою проблемою, як прогіршення екологічної ситуації. Та не все так погано в нашому домі, це намагалися довести семикласники, запросивши всіх присутніх до слайд-подорожі наймальовничішими куточками нашої чарівної Землі. І справді, як не замилуватися кришталевими водоспадами та величними гірськими вершинами, яскравими квітами та оксамитовими травами! Пам'ятаймо: це наша земля, це наш рідний дім! Бережімо планету, на якій живемо!

19-20 квітня - День цивільного захисту

Життя - найбільш непередбачувана річ, тому треба бути завжди готовим до можливих екстремальних ситуацій. Із цією метою 11-15 квітня у школі проводився тиждень безпеки дитини, у рамках якого школярі удосконалили свої теоретичні знання та практичні навички. Для різних вікових груп начальником штабу цивільного захисту Віннічук В.В. було організовано, а класними керівниками проведено низку бесід та круглих столів, переглянуто навчальні мультфільми, виставки стіннівок та малюнків. Медична сестра школи продемонструвала надання першої невідкладної допомоги. Завершальний етап тренувань було проведено 20 квітня, у день навчальної евакуації школи. Учнів 1-4 класів було евакуйовано до підвального приміщення, а школярів середньої та старшої школи - на шкільне подвір'я. Евакуацію було проведено за 2 хв., що свідчить про здатність діяти швидко та злагоджено в незвичайних ситуаціях. 

 

12 квітня - Всесвітній день авіації та космонавтики

Хто з нас не мріяв про космос! Кому вночі не снилися зорі та політ між ними! Певно, складно було б знайти хоч одну таку людину. Безкраїй космос завжди вабив і вабитиме людство: з часів сміливих Дедала та Ікара і до найновіших досліджень НАСА. Приємно, що не останню роль в освоєнні космосу відіграли українці! Про це та про багато чого іншого розповіли присутнім на святі космонавтики учні 9-А класу під керівництвом Тимощук Г.М. Гості, учні 5-8 класів, переглянули цікаву презентацію про історію свята, ознайомилися з подвигом видатних українців: М.Кибальчича - автора схеми першого у світі реактивного літального апарата, С.Корольова - основоположника практичної космонавтики, конструктора перших штучних супутників Землі та космічних кораблів, Л.Каденюка - першого комонавта незалежної України. Учні із захопленням слухали розповіді про двох собак, Білку та Стрілку, відправлених в орбітальний космічний політ, які після 25 годин польоту повернулися на Землю живими. Звичайно, не обійшлося без згадок про К.Ціолковського та Ю.Гагаріна, які зробили неоціненний внесок у розвиток космонавтики. Родзинкою свята став фільм "Подорож крізь космос", який діти переглядали, затамувавши подих. Хочеться сподіватися, що наша земля народить ще не одного підкорювача небесних глибин, а люди навчаться шанобливо ставитися до своєї домівки - Землі.

 

12 квітня - Міжнародний день дитячої книги

Чи подобаються вам такі люди, як Незнайко та Нечитайлик? Як гадаєте, у них можуть бути друзі? Дати відповідь на ці питання мали змогу учні перших класів, які стали гостями на святі Книжки, організованому учнями 4-Б класу та класоводом Загоруйко В.П. Першачки побачили, як неприємно почуватися тому, хто неграмотний та неосвічений, познайомилися із дівчинкою Читанкою, яка стане їхнім частим гостем, уже починаючи з другого класу. Діти брали активну участь у конкурсі загадок за дитячими творами, виявивши гарний рівень ерудиції. Зрештою і Нечитайлик із Незнайком змінилися, усвідомивши, що справжня сила ховається лише в серці, осяяному світлом знань. Пам'ятайте: майбутнє за людьми, які читають добрі, мудрі, розумні книжки!

 

З 4 квітня - місячник благоустрою

Здавна точиться суперечка: що ж врятує світ - добро чи краса. Навіть деякі прихильники краси вважають, що перш за все йдеться про чистоту духовну. Але ж краса має ще один бік - зовнішній. Погодьтеся: приємно бачити квітучу землю, чисту траву, доглянуті дерева...Хто ж створить затишок, крім нас самих? Звичайно, тільки господар чудової, Богом даної землі. Тому учні та вчителі школи на час відклали книжки та зошити, взяли до рук щітки, лопати та граблі й вийшли прибирати територію навколо школи. Зрізані гілки та побілені дерева, зібране торішнє листя та хворостняк, скопана земля та посаджені квіти - це неповний перелік виконаних робіт. Як же радіє око від чистоти та охайності довкілля! І хоч робота ще не закінчилася,  і хоч у школі продовжується тривалий ремонт, бачимо: нема нічого кращого за красу, створену власноруч!

 

1 квітня - флешмоб "Битва між школами"

Життя - це рух, сміх, музика, друзі... Із цим важко не погодитися. Рух надає сил, сміх звеселяє, музика надихає, друзі підтримують. Коли ж усе зливається воєдино, то це називається флешмоб! У п'ятницю на головній площі міста відбувся танцювальний батл між школами, до уваги чисельних глядачів кожен заклад представляв цікаву програму, після чого журі визначило переможців та вручило їм грошові винагороди. Кожна школа міста отримала певне звання, наша була визнана найемоційнішою.  У флешмобі, організованому хореографом Трохимець К.В. та педагогом-організатором Скрипник Ю.А., брали участь учні 3-А, 4-А, 4-Б та 5-А класів. Нових вам творчих ідей, юні танцюристи, та здобутих перемог!

 

1 квітня - День сміху

Усі знають, що сміх подовжує життя, додає позитивних емоцій та покращує настрій. Певно, тому існує свято, не записане в жодному календарі, але справді міжнародне, - День сміху! Це день, коли ніхто не застрахований від розіграшів та жартів, коли посміхаються навіть найсерйозніші...Для школярів свято гарного настрою організував 10-А клас та класний керівник Мальцева О.В. Десятикласники заходили до кожного кабінету, навіть директора та заступників, і представляли невеличку гумористичну програму. Смішні інсценівки з життя, гумористичні історії, анекдоти - усе це звеселяло глядачів, які, як виявилося потім, були змушені розгадувати деколи жартівливі, деколи цілком логічні загадки. А ви знаєте, під яким кущем ховається заєць під час дощу?)

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites

  • Copyright MyCorp © 2020
    uCoz