")); });
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 14.11.2019, 07:45

Загальноосвітня школа I-III ступенів №5 Козятинської міської ради Вінницької області

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 124
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Конкурси

Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Т.Шевченка

 

Переможці ІІ етапу (міського)

Хуторна Дар'я - 7-А - Мартинюк Т.В. - ІІІ м.

Костюк Кіра - 8-Б - Мальцева О.В. - І м.

Пасічко Софія - 8-А - Білокур Л.М. - ІІ м.

Кардаш Ангеліна - 10-А - Білокур Л.М. - ІІ м.

Корж Дмитро - 10-А - Мартинюк Т.В. - ІІІ м.

Горобець Марія - 11-А - Мартинюк Т.В. - ІІ м.

 

 

Переможці І етапу (шкільного)

5 клас

Бистрова Дар'я - 5-А - Віннічук В.В. - І м.

Шевчук Данило - 5-А - Віннічук В.В. - ІІ м.

Зюлковський Максим - 5-А - Віннічук В.В. - ІІІ м.

6 клас

Глуханюк Софія - 6-А - Мальцева О.В. - І м.

Самара Тетяна - 6-А - Мальцева О.В. - ІІ м.

7 клас

Хуторна Дар'я - 7-А - Мартинюк Т.В. - І м.

Юхимчук Арсен - 7-А - Мартинюк Т.В. - ІІ м.

8 клас

Пасічко Софія - 8-А - Білокур Л.М. - І м.

Костюк Кіра - 8-Б - Марченко Л.С. - ІІ м.

9 клас

Зелінська Софія - 9-Б - Марченко Л.С. - І м.

10 клас

Кардаш Ангеліна - 10-А - Білокур Л.М. - І м.

Корж Дмитро - 10-А - Марченко Л.С. - І м.

Цабак Анна - 10-Б - Марченко Л.С. - ІІ м.

Діденко Анна - 10-А - Білокур Л.М. - ІІІ м.

11 клас

Кримовська Єлизавета - 11-А - Мартинюк Т.В. - І м.

Горобець Марія - 11-А - Мартинюк Т.В. - ІІ м.

Фалдіна Дар'я - 11-А - Мартинюк Т.В. - ІІІ м.  

 

 

Міжнародний конкурс знавців української мови імені П.Яцика

 

Переможці І етапу (шкільного)

3 клас

Андріюк Анастасія - 3-А - Брухаль О.Е. - І м.

Здовбіцька Катерина - 3-А - Брухаль О.Е. - ІІ м.

Войтюк Анастасія - 3-Б - Українець Л.Б. - ІІІ м.

Нагорна Дарина - 3-Б - Українець Л.Б. - ІІІ м.

4 клас

Конотоп Анастасія - 4-А - Василишина О.В. - І м.

Буравський Нікіта - 4-А - Василишина О.В. - ІІ м.

Приступа Ксенія - 4-Б - Загоруйко В.П. - ІІІ м.

5 клас

Шевчук Данило - 5-А - Віннічук В.В. - І м.

Бистрова Дар'я - 5-А - Віннічук В.В. - ІІ м.

6 клас

Музичук Інна - 6-А - Мальцева О.В. - І м.

Самара Тетяна - 6-А - Мальцева О.В. - ІІ м.

Глуханюк Софія - 6-А - Мальцева О.В. - ІІІ м.

7 клас

Корчевнюк Артем - 7-А - Мальцева О.В. - І м.

Хуторна Дар'я - 7-А - Мартинюк Т.В. - ІІ м.

8 клас

Макарчук Дар'я - 8-А - Білокур Л.М. - І м.

Пасічко Софія - 8-А - Білокур Л.М. - ІІ м.

9 клас

Зелінська Софія - 9-Б - Білокур Л.М. - І м.

10 клас

Кардаш Ангеліна - 10-А - Білокур Л.М. - І м.

Діденко Анна - 10-Б - Білокур Л.М. - ІІ м.

Корж Дмитро - 10-А - Мартинюк Т.В. - ІІІ м.

Цабак Анна - 10-Б - Мартинюк Т.В. - ІІІ м.

11 клас

Горобець Марія - 11-А - Мартинюк Т.В. - І м.

Цьох Анастасія - 11-А - Мартинюк Т.В. - ІІ м.

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites

  • Copyright MyCorp © 2019
    uCoz