")); });
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 14.11.2019, 09:02

Загальноосвітня школа I-III ступенів №5 Козятинської міської ради Вінницької області

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 124
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Конкурс імені Тараса Шевченка І етап

 

Результати проведення І етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу

                                                імені Тараса Шевченка

 

                                                                            5 клас

  Місце

 

     Прізвище, ім’я учня

 

   Клас

    Кількість  

       балів

   (max 24 б.)

 

   Прізвище, ім’я по

    батькові вчителя

      І

     Пасічко Софія

   5-А

       19,8 б.

     Білокур Л.М.

     ІІ

     Кесарчук Юрій

   5-А

       19,4 б.

     Білокур Л.М.

    ІІІ

     Макарчук Дарія

   5-А

      16,15 б.

     Білокур Л.М.

    ІІІ

     Мотін Сергій

   5-А

      15,24 б.

     Білокур Л.М.

 

     Кулак Артем

   5-А

      12,34 б.

     Білокур Л.М.

 

     Ковальчук Ірина

   5-А

       6,0 б.

     Білокур Л.М.

                                                    

                                                                            6 клас

  Місце

 

     Прізвище, ім’я учня

 

   Клас

    Кількість  

        балів

   (max 24 б.)

 

    Прізвище, ім’я по

     батькові вчителя

      І

     Зелінська Софія

   6-Б

       17,5 б.

     Кронівець Г.Л.

    ІІІ

     Тіщенко Юлія

   6-А

       13,0 б.

     Марченко Л.С.

    ІІІ

     Ружицька Марія

   6-А

       12,5 б.

     Марченко Л.С.

                                                     

                                                                            7 клас

  Місце

 

     Прізвище, ім’я учня

 

  Клас

     Кількість  

        балів

    (max 24 б.)

 

   Прізвище, ім’я по

    батькові вчителя

      І

     Брянська Анна

   7-Б

       18,0 б.

     Марченко Л.С.

     ІІ

     Корж Дмитро

   7-А

       17,2 б.

     Білокур Л.М.

     ІІ

     Говорухін Ігор

   7-А

       17,1 б.

     Білокур Л.М.

    ІІІ

     Мосюйда Олена

   7-Б

       16,7 б.

     Марченко Л.С.

    ІІІ

     Кардаш Ангеліна

   7-А

       16,0 б.

     Білокур Л.М.

    ІІІ

     Гуменюк Роман

   7-А

       15,5 б.

     Білокур Л.М.

 

     Грубік Єлизавета

   7-Б

       13,0 б.

     Марченко Л.С.

 

     Луценко Кирило

   7-А

       13,0 б.

     Білокур Л.М.

 

     Венжик Ольга

   7-Б

       13,0 б.

     Марченко Л.С.

                                                    

                                                                         8 клас

  Місце

 

     Прізвище, ім’я учня

 

   Клас

     Кількість  

         балів

    (max 24 б.)

 

   Прізвище, ім’я по

    батькові вчителя

      І

     Кирилова Дар’я

   8-Б

       16,95 б.

     Мальцева О.В.

     ІІ

     Фалдіна Дар’я

   8-А

       16,0 б.

     Мартинюк Т.В.

     ІІІ

     Нанівська Вікторія

   8-А

       14,5 б.

     Мартинюк Т.В.,

     Мальцева О.В.

                                                 

                                                                        9 клас

  Місце

 

     Прізвище, ім’я учня

 

   Клас

    Кількість  

        балів

    (max 24 б.)

 

   Прізвище, ім’я по

     батькові вчителя

      І

     Кукайло Каріна

   9-А

       19,22 б.

     Білокур Л.М.

     ІІ

     Скрипник Олена

   9-Б

       18,8 б.

     Мартинюк Т.В.

    ІІІ

     Зарудна Ярослава

   9-Б

       17,8 б.

     Мартинюк Т.В.

    ІІІ

     Лобозінська Дар’я

   9-А

       17,8 б.

     Білокур Л.М.

                                                   

                                                                       10 клас

  Місце

 

     Прізвище, ім’я учня

 

   Клас

    Кількість  

        балів

    (max 24 б.)

 

   Прізвище, ім’я по

    батькові вчителя

      І

     Никитюк Ганна

   10-А

       21,9 б.

     Мартинюк Т.В.

     ІІ

     Куліш Катерина

   10-А

       17,4 б.

     Мартинюк Т.В.

     ІІ

     Ліщук Анастасія

   10-А

       17,2 б.

     Мартинюк Т.В.

                                                 

                                                                            11 клас

   Місце

 

     Прізвище, ім’я учня

 

   Клас

    Кількість  

       балів

    (max 24 б.)

 

   Прізвище, ім’я по

    батькові вчителя

      І

     Якименко Яна

   11-А

       19,53 б.

     Мальцева О.В.

     ІІ

     Кесарчук Ірина

   11-А

       18,24 б.

     Мальцева О.В.

    ІІІ

     Левчук Ігор

   11-А

       17,71 б.

     Мальцева О.В.

    ІІІ

     Шпіговський Андрій

   11-А

       15,95 б.

     Мальцева О.В.

 

                                     

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites

  • Copyright MyCorp © 2019
    uCoz