")); });
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 04.07.2020, 06:53

Загальноосвітня школа I-III ступенів №5 Козятинської міської ради Вінницької області

Меню сайту
Наше опитування
Ваш улюблений шкільний предмет:
Всього відповідей: 228
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Цифри і долі

                                                                                                                              

       ЦИФРИ ТА ДОЛІ        

      ЛЮДИНА МАЄ ЗНАТИ, З ЯКОЮ ПРОГРАМОЮ ПРИЙШЛА У СВІТ, ЩОБ УДОСКОНАЛИТИ ТЕ, ЩО МОЖЕ, І ВИКОНАТИ СВОЄ ПРИЗНАЧЕННЯ НА ЗЕМЛІ.

      ГОРОСКОП ЗА СИСТЕМОЮ ПІФАГОРА

      БЕРЕМО ДОБУ НАРОДЖЕННЯ.ПРИМІРОМ: 19.02.1942 РОКУ. ДОДАЄМО ВСІ ЦИФРИ: 1+9+2+1+9+4+2=28. ЦИФРИ ОДЕРЖАНОЇ СУМИ ЗНОВ ДОДАЄМО: 2+8=10. ДАЛІ – ЩЕ ДВІ ДІЇ. ВІД ЗАГАЛЬНОЇ СУМИ ЦИФР ДАТИ НАРОДЖЕННЯ ВІДНІМАЄМО ПОДВОЄНУ ПЕРШУ ЦИФРУ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ( ДАТА НАРОДЖЕННЯ 19, ОТЖЕ, ВІДНІМАЄМО 2 ). ЯКЩО Ж ПЕРША ЦИФРА НУЛЬ – ВІДНІМАЄТЬСЯ ПОДВОЄНА ДРУГА ЦИФРА. ОТЖЕ, 28-2=26. І ЗНОВУ БЕРЕТЬСЯ СУМА ДВОХ ОСТАННІХ ЦИФР: 2+6=8. ВСЕ ЦЕ ОФОРМЛЯЄТЬСЯ В ТАКУ СИСТЕМУ:

                                    19.  02.  1942

                                    28            10

                                    26             8

      А ПОТІМ   КОЖНА ЦИФРА ПРОСТАВЛЯЄТЬСЯ У ВІДПОВІДНИХ КЛІТИНКАХ ТАБЛИЦІ:

1 1 1

 4

     -----

2 2 2 2

    --------    

8 8

    -------

 6

9 9

 

      У ДАНОМУ ВИПАДКУ КЛІТИНКИ, ДЕ МАЛИ Б БУТИ 3, 5, 7 – ПОРОЖНІ, БО В ЦЬОМУ КОНКРЕТНОМУ ХОДІ НЕМАЄ ТАКИХ ЦИФР. А ТЕПЕР СПРОБУЄМО ДУЖЕ СХЕМАТИЧНО ПОЯСНИТИ, ЩО ОЗНАЧАЄ НАЯВНІСТЬ ЧИ ВІДСУТНІСТЬ У ТАБЛИЦІ ТИХ ЧИ ІНШИХ ЦИФР.

      ЯКЩО У КЛІТИНЦІ, ДЕ МАЄ БУТИ  ОДИНИЦЯ, ТІЛЬКИ ОДНА ЦИФРА, ЗНАЧИТЬ, ЛЮДИНА НАРОДИЛАСЯ З ПРОГРАМОЮ ЕГОЇСТА, ДВІ ОДИНИЧКИ – СХИЛЬНА ДО ЕГОЇЗМУ, ТРИ – М’ЯКИЙ, ПОСТУПЛИВИЙ ХАРАКТЕР, ЧОТИРИ – ЛЮДИНА ВОЛЬОВА, СИЛЬНА. П’ЯТЬ – ЦІЛЕСПРЯМОВАНІСТЬ, НАВІТЬ ЖОРСТОКА, А ШІСТЬ – ЛЮДИНА ЖОРСТОКА, ДЕСПОТИЧНА, ХОЧА Й ДЛЯ БЛИЗЬКИХ І ДРУЗІВ ЗДАТНА НА НЕМОЖЛИВЕ.

      ДВІЙКИ – ЗНАК ЕНЕРГЕТИЧНОЇ СИЛИ. НЕМАЄ ДВІЙОК – СИЛА НА НУЛІ. ОДНА – СИЛИ ДОСТАТНЬО ДЛЯ СЕБЕ, АЛЕ ТРЕБА НАРОБЛЯТИ, ЗАЙМАТИСЬ ФІЗКУЛЬТУРОЮ. ДВІ – ЛЮДИНА МОЖЕ НАВІТЬ ЗАЙМАТИСЯ НЕСКЛАДНИМ ЛІКУВАННЯМ, МОЖЕ БУТИ ЛІКАРЕМ ЗА ФАХОМ. ТРИ ДВІЙКИ – ХОРОШИЙ ЕКСТРАСЕНС. ЧОТИРИ-П’ЯТЬ ДВІЙОК – ЦЕ СИЛЬНІ ЕКСТРАСЕНСИ, ХОЧА І СХИЛЬНІ ДО ДЕСПОТІЇ.

      ВІДСУТНІСТЬ ТРІЙОК СВІДЧИТЬ ПРО ТЕ, ЩО У ЛЮДИНИ Є ЩОСЬ, ЩО ВИДІЛЯЄ ЇЇ З-ПОМІЖ ІНШИХ. ОДНА ТРІЙКА – ЦЕ ЛЮДИНА НАСТРОЮ. ДВІ-ТРИ – ЗДАТНІСТЬ ДО НАВЧАННЯ, НАЯВНІСТЬ МАТЕМАТИЧНИХ ЗДІБНОСТЕЙ. ЧОТИРИ – ЦЕ ВЖЕ НЕБАЖАННЯ ВЧИТИСЯ. П’ЯТЬ ТРІЙОК – ПАТАЛОГІЧНЕ НЕБАЖАННЯ.

      ЧЕТВІРКИ СВІДЧАТЬ ПРО ЗДОРОВ’Я. НЕМА ЇХ – ЛЮДИНА МОЖЕ ДУЖЕ ХВОРІТИ. ЩОБ ЗМЕНШИТИ РИЗИК, ТРЕБА БІЛЬШЕ ЗАЙМАТИСЬ ФІЗИЧНОЮ ПРАЦЕЮ. ДВІ ЧЕТВІРКИ – ЛЮДИНА ВІД ПРИРОДИ ДУЖЕ ЗДОРОВА І ТЕМПЕРАМЕНТНА. ТРИ-ЧОТИРИ ЧЕТВІРКИ – ЦЕ ЛЮДИ АЖ ЗАНАДТО ТЕМПЕРАМЕНТНІ. МОЖЛИВІ АНОМАЛІЇ, ЗОКРЕМА СЕКСУАЛЬНОГО ХАРАКТЕРУ.

      П’ЯТІРКИ СВІДЧАТЬ ПРО ІНТУЇЦІЮ. ЯКЩО ЇХ НЕМАЄ, ТО ЛЮДИНА РОБИТИМЕ БАГАТО ПОМИЛОК У ЖИТТІ. ОДНА П’ЯТІРКА – КАНАЛ ІНТУЇЦІЇ ВІДКРИТИЙ. ДВІ П’ЯТІРКИ ОЗНАЧАЮТЬ, ЩО ЛЮДИНУ ВЕДУТЬ І ВОНА МОЖЕ МАТИ ДАР ЯСНОБАЧЕННЯ. ТРИ – ОЧЕВИДНИЙ ДАР ЯСНОБАЧЕННЯ. ЧОТИРИ П’ЯТІРКИ ОЗНАЧАЮТЬ, ЩО ЛЮДИНІ ВІДКРИТА ІСТИНА, ВОНА МОЖЕ ВОДНОЧАС ПЕРЕБУВАТИ У РІЗНИХ ВИМІРАХ. ЦЕ НАДІНТУЇЦІЯ.

       ШІСТКА – ЗНАК ЗЕМЛІ. ЯКЩО ЇЇ НЕМАЄ – ЛЮДИНА НЕ ЛЮБИТЬ ЗАЙМАТИСЯ ФІЗИЧНОЮ ПРАЦЕЮ, АЛЕ  «ЗАРОБИТИ» СОБІ ЦЮ ШІСТКУ ТРЕБА ОБОВ’ЯЗКОВО, БО МЕТА ЛЮДИНИ ПІСЛЯ НАРОДЖЕННЯ І ДО МОМЕНТУ СМЕРТІ – ЗАПОВНИТИ ВСІ КЛІТИНИ, ТОБТО ПРИВЕСТИ ВСЮ СВОЮ ПРОГРАМУ У ГАРМОНІЮ. ДВІ ШІСТКИ – ЛЮДИНА ЛЮБИТЬ ПРАЦЮВАТИ І НЕ УЯВЛЯЄ СЕБЕ БЕЗ ЦЬОГО. А «666» - ВІДОМИЙ ЗНАК САТАНИ. В РЕАЛЬНОМУ ЖИТТІ – ЦЕ ЛЮДИНА РУЙНУЮЧОГО ХАРАКТЕРУ. ЗВИЧАЙНО, ОКРІМ ОКРЕМИХ КЛІТИНОК, ТРЕБА СТЕЖИТИ І ЗА ЗАГАЛЬНИМ РОЗТАШУВАННЯМ ЦИФР. ПРИМІРОМ, ЯКЩО В ЛЮДИНИ ЗІ ЗНАКОМ САТАНИ НЕМАЄ ДВІЙОК, ТО ЦЕ ЛЮДИНА-«ВАМПІР», ВОНА ПОГЛИНАЄ ЧУЖУ ЕНЕРГІЮ. «ПІДЗАРЯДЖАЄ» ВОНА СЕБЕ І В ТОМУ ВИПАДКУ, КОЛИ В НЕЇ ОДНА ЧИ ДВІ ДВІЙКИ. ТАКІ ЛЮДИ, ЯК ПРАВИЛО, ЗНАХОДЯТЬ СОБІ В СУПУТНИКИ ЖИТТЯ «ДОНОРІВ» І ЗАЛИШАЮТЬ ЇХ ТОДІ, КОЛИ СПОВНА ВИКОРИСТАЮТЬ. ЯКЩО Ж У ЛЮДИНИ В САМОЇ ТРИ ДВІЙКИ ПРИ ТРЬОХ ШІСТКАХ, ТО ВОНА ЗАМКНУТА НА СОБІ, САМА СЕБЕ «ПОЇДАЄ». АЛЕ ВИПРАВИТИ СИТУАЦІЮ МОЖНА. ЛЮДИНА ПОВИННА САМА СВІДОМО «ЗАРОБИТИ» СОБІ ЩЕ ОДНУ ШІСТКУ, ТОБТО ВЕСЬ ЧАС НАПРУЖЕНО ПРАЦЮВАТИ ФІЗИЧНО.

       СІМКА – ЗНАК «БОЖОЇ» ІСКРИ. ЯКЩО ЇЇ НЕМАЄ – В ЛЮДИНИ СКЛАДНЕ ЖИТТЯ, БАГАТО ПОМИЛОК. НАПРИКІНЦІ ЖИТТЯ ТАКІ ЛЮДИ ЗВЕРТАЮТЬСЯ ДО РЕЛІГІЇ. ОДНА СІМКА – Є «БОЖА ІСКРА», ТАЛАНТ, АЛЕ ВІН НЕ РОЗВИНУТИЙ, ЙОГО ТРЕБА «НАРОБЛЯТИ». ДВІ СІМКИ – ЗНАК ТАЛАНОВИТОСТІ, «АНГЕЛОПОДІБНОСТІ». АЛЕ ВІН МОЖЕ І НЕ ПРАЦЮВАТИ, КОЛИ, ПРИМІРОМ, ЦЯ ЛЮДИНА – ЕГОЇСТ (ОДНА АБО ДВІ ОДИНИЧКИ). АЛЕ Й ТУТ ТРЕБА ПРАЦЮВАТИ НАД СОБОЮ, ВЧИТИСЬ ПРИБОРКУВАТИ СВОЄ «ЕГО» І, ТАКИМ ЧИНОМ, ВДОСКОНАЛЮВАТИСЬ. І ВСЕ ЦЕ РЕАЛЬНО. ТИР СІМКИ – СИЛЬНИЙ ЗНАК «АНГЕЛОПОДІБНОСТІ». ТА Й ЦІ СІМКИ, ЗНОВУ Ж, «ПРАЦЮЮТЬ» ТІЛЬКИ ТОДІ, КОЛИ Є ТРИ АБО ЧОТИРИ ОДИНИЦІ.

       ВІСІМКИ – ПУНКТУАЛЬНІСТЬ, ОБОВ’ЯЗКОВІСТЬ. НА ЛЮДИНУ, В КОТРОЇ НЕМАЄ ВІСІМОК, НЕ МОЖНА ПОКЛАДАТИСЬ. ОДНА ВІСІМКА – ПУНКТУАЛЬНІСТЬ. ДВІ – ЗНАК САМОПОЖЕРТВИ. ТРИ – ЗНАК СЛУЖІННЯ НАРОДУ. ЧОТИРИ – ПАРАПСИХОЛОГІЧНІ ЗДІБНОСТІ.

      ДЕВ’ЯТКИ – ЗНАК РОЗУМУ. ОДНА – СЕРЕДНІ РОЗУМОВІ ЗДІБНОСТІ. ДВІ – БЛИСКУЧИЙ ВІД ПРИРОДИ РОЗУМ. ТРИ – ТИМ БІЛЬШЕ, ХОЧ ТАКІ ДІТИ НЕОХОЧЕ НАВЧАЮТЬСЯ. ЧОТИРИ – ЛЮДИ НЕЗВИЧАЙНОГО РОЗУМУ, АЛЕ З НАХИЛАМИ ДЕСПОТІЇ.   

 

       

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites

  • Copyright MyCorp © 2020
    uCoz